به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرورزشی -قرارداد مهدی شیری مدافع راست پرسپولیس در پایان لیگ بیستم به پایان می‌رسد و این بازیکن می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی دلش خواست برود.

این مدافع خوش اخلاق بعد از پایان محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس و در نیم فصل لیگ هجدهم به این تیم پیوست. قرارداد او تا پایان لیگ نوزدهم اعتبار داشت اما با نظر گابریل کالدرون این بازیکن پای میز مذاکره با محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل وقت پرسپولیس نشست. او آذرماه سال ۹۸ قرارداد خودش با پرسپولیس را تا پایان لیگ بیستم تمدید کرد و حالا این قرارداد به پایان رسیده است.

مهدی شیری هم اینک پیشنهادی ۱۴ میلیارد تومانی برای دو فصل از باشگاه صنعتی دریافت کرده است. رقمی که به طور حتم باشگاه پرسپولیس قادر به پرداخت آن نیست و شاید در بهترین حالت ممکن مدیران باشگاه بتوانند نیمی از مبلغ پیشنهادی تیم صنعتی را به این بازیکن پرداخت کنند. به هر روی مذاکرات مقدماتی مدیران باشگاه پرسپولیس با مهدی شیری انجام شده و قرار است ادامه پیدا کند.

مهدی شیری در نیم فصل دوم لیگ برتر به ویژه هفته‌های پایانی یکی از خوب های پرسپولیس بود. این مدافع راست نفوذی در دیدارهای حساس پرسپولیس عملکرد خوبی از خود نشان داد و بار دیگر اعتماد یحیی گل‌محمدی را به خود جلب کرد. این درحالیست که سیامک نعمتی در آستانه دیدارهای انتخابی جام جهانی با مصدومیت شدید کتف مواجه شد و این آسیب‌دیدگی را به اردوی تیم ملی و سپس پرسپولیس آورد. شماره ۸۸ پرسپولیس پس از آن دیگر نتوانست به دوران اوج بازگردد و برهمین اساس دوباره یحیی گل‌محمدی در دیدارهای حساس نیمش به مهدی شیری میدان داد. او نیز بهترین استفاده را از فرصت به وجود آمده برده و بار دیگر خودش را در ترکیب اصلی جا انداخت.

طبیعی است سرمربی پرسپولیس خواهان حفظ مهدی شیری باشد. مدافعی که گفته می‌شود خودش تمایل دارد در پرسپولیس بماند اما باید باشگاه به هر حال خواسته‌های او را فراهم کند. شیری یکی از بازیکنان ۳۰ ساله پرسپولیس است که باید به فکر آینده خودش باشد و شاید پیشنهاد ۱۴ میلیارد تومانی برای دو فصل آخرین فرصت او باشد.

منبع: خبرورزشی