به گزارش پایگاه خبری نشان :

​خبرورزشی -محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال استقلال به مسئولان این باشگاه فرصتی ۱۰ روزه برای پرداخت مطالباتش داده است. گویا دانشگر تصمیم دارد از طریق همین فرصت ۱۰ روزه استفاده کرده و در صورت عدم دریافت مطالباتش برای فسخ قرارداد اقدام کند.

این بازیکن یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد اما در صورت عدم دریافت مطالبات خود طبق بندی که در قراردادش گنجانده شده می‌تواند از این تیم جدا شده و به هر تیمی دلش خواست برود.

در همین ارتباط شنیدیم محمد دانشگر که این اواخر در دفاع راست استقلال عملکرد خوبی داشت و غیبت او در فینال جام حذفی احساس شد به یحیی گل محمدی پیشنهاد شده است. ظاهرا سرمربی پرسپولیس که علی نعمتی و علیرضا ابراهیمی را به عنوان دو گزینه اصلی خط دفاع خودش مد نظر داشته و دارد خیلی به این پیشنهاد روی خوش نشان نداد تا این گزینه نتواند یاغی شود.

علی ابراهیمی هم روز سه شنبه گذشته قرارداد دو ساله‌اش را با پرسپولیس به امضاء رساند و علی نعمتی نیز برای مذاکره با سمیعی و شکوری به دفتر باشگاه تهرانی رفت.

البته گفته می‌شود محمد دانشگر پیشنهادات خیلی خوبی از دو تیم گل گهر و سپاهان دارد که در صورت فسخ قراردادش با استقلال می‌تواند به یکی از این دو تیم پاسخ مثبت بدهد.

در نقل و انتقالات زمستانی نیز گفته شد سیاوش یزدانی در لیست یحیی گل‌محمدی قرار گرفته است که این خبر از سوی نزدیکان سرمربی پرسپولیس تکذیب شد و این بازیکن در استقلال ماند و از قضا در تیم فرهاد مجیدی فیکس هم شد.

منبع: خبرورزشی