به گزارش پایگاه خبری نشان :

در حالی که «علی نعمتی» مدافع تیم پدیده رضایتنامه‌اش برای پیوستن به پرسپولیس را از مالک این تیم دریافت کرده، حالا او برای این انتقال مهم با چالش جدیدی رو به رو است. ماجرا از این قرار است که هیأت فوتبال خراسان رضوی که در نبود حمیداوی از منابع مختلف هزینه‌های تیم را تامین کرد، حالا اعلام کرده اصلا امضای او پای رضایتنامه را قبول ندارد که بخواهد مجوز خروج از استان را برای علی نعمتی صادر کند.

آن‌ها معتقدند به رغم دستور صریح قوه قضاییه مبنی بر واگذاری تیم به حمیداوی، این واگذاری نیازمند یک سری مقدمات است که تا انجام نشدنش، امضای فرهاد حمیداوی وجاهت قانونی ندارد.

هیات فوتبال اعلام کرده فقط در صورتی مجوز خروج از استان علب نعمتی را صادر خواهد کرد که سرپرست فعلی باشگاه یعنی «جواد وطنخواه» رضایتنامه او را صادر کند، وطنخواه هم به درخواست رحمتی این کار را انجام نمی‌دهد.

گفتنی است فرهاد حمیداوی مالک باشگاه چند روز پیش رضایتنامه علی نعمتی را در قبال دریافت مبلغی از باشگاه پرسپولیس در تهران صادر کرد و همین مسأله اعتراض شدید رحمتی را در پی داشت و او به هواداران اعلام کرد مدیران جدید باشگاه در حال حراج سرمایه‌های تیم در یکی از هتل‌های تهران هستند.