به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرورزشی -یحیی گل محمدی مثل مدیران باشگاه پرسپولیس امیدش را برای ادامه حضور شهریار مغانلو در این تیم از دست داده است. این مهاجم سرزن و بلند بالا به تیم سپاهان نزدیک تر از پرسپولیس است چرا که مدافع عنوان قهرمانی قادر به فراهم کردن مبلغ ۵۰۰ هزار یورویی درخواستی سانتاکلارا نیست.

سجاد شهباززاده مهاجم سپاهان توانست با زدن ۲۰ گل عنوان آقای گلی لیگ بیستم را کسب کند و یحیی گل محمدی علاقه زیادی به سبک بازی او دارد. قرارداد این مهاجم با تجربه با سپاهان نیز به پایان رسیده و می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی دلش خواست برود. شاید پیش از این به نظر می‌رسید تنها مانع برای پرسپولیسی شدن سجاد شهباززاده سابقه استقلالی او باشد اما حالا سپاهان بی خیال آقای گل نمی‌شود.

سکوت سجاد شهباززاده شکست؛ خسته و ناراحتم/ دنبال بازارگرمی نیستم اما...

سجاد شهباززاده مهاجم فصل پیش سپاهان که به عنوان آقای گلی لیگ برتر دست یافت تبدیل به یکی از بمب‌های نقل و انتقالاتی شده است. او از مدت‌ها قبل در فهرست خرید باشگاه پرسپولیس قرار گرفته ولی چشم سپاهان همچنان به دنبال اوست.

در حالی که به نظر می‌رسید انتقال او به پرسپولیس نهایی شده و قرار است جای خالی شهریار مغانلو در خط حمله تیم یحیی گل محمدی را پر کند به ناگاه خبر رسید که رقم بالای درخواستی از سوی شهباززاده، مذاکره با پرسپولیس را به بن بست کشانده اما ظاهرا سپاهان با آن موافق است.

امروز یا فردا قرار است تکلیف سجاد شهباززاده مشخص شود و جلسه با محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان تعیین کننده است.

در مورد این باشگاه صنعتی گفته می‌شود، سپاهان آرام و بی سروصدا با گزینه های مد نظرش به توافق رسیده یا قرارداد امضاء کرده اما سیاست کاری تیم اصفهانی برملا کردن اسامی بازیکنان جدید پس از پایان نقل و انتقالات خود است.

با این وجود خبر می‌رسد یحیی گل محمدی اصرار زیادی روی خرید سجاد شهباززاده داشت تا در فصل آینده آمار گل های زده تیمش را بالاتر از لیگ بیستم ببرد اما آقای گل پس از مذاکره با ابراهیم شکوری و باشگاه پرسپولیس با ساکت و سپاهان به توافق رسید!

سجاد شهباززاده درباره تصمیم نهایی خود گفت: پیشنهاداتی دارم اما همه آنها از ایران نیست. موضوع اینطور نیست که طی روزهای اخیر در صفحات مجازی و رسانه‌ها می‌بینم. راستش را بگویم خیلی از این بابت ناراحت و دلگیرم. اصلا دنبال بازارگرمی نیستم و شاید با هر تیمی دو سه بار حرف زده باشم اما اینطور نبوده که دنبال بازارگرمی باشم. طبیعی است که به دنبال این باشم تا بهترین تصمیم را برای آینده‌ام از جهات مختلف بگیرم. اینکه بگویم چه زمانی به طور دقیق درباره تیم آینده‌ام تصمیم بگیرم مشخص نیست. در حال حاضر در حال جمع بندی شرایط هستم تا به نتیجه برسم.

منبع: خبرورزشی