به گزارش پایگاه خبری نشان :

​فرارو: رشید مظاهری در تصمیمی جنجالی تصمیم به عدم همراهی استقلال در اردوی امارات پیش از بازی حساس با الهلال گرفته است. او از اینکه مطالباتش را از استقلال دریافت نکرده شاکی است.

به گزارش فرارو، رشید مظاهری با استقلال قرارداد دارد و نمی‌تواند به این سادگی‌ها از این تیم جدا شود، ولی طبق حمایتی که فیفا از بازیکنان می‌کند اگر او با تعویق چندباره دستمزدش روبرو شود می‌تواند قرارداد را یکطرفه فسخ کرده و جدا شود. این همان بندی است که رشید مظاهری می‌خواست در نقل و انتقالات از آن استفاده کند و جدا شود، ولی نهایتا در استقلال ماند.

حالا نرفتنش به اردوی تمرینی استقلال مصادف با شایعه‌ای شده که روزنامه گل درباره اش نوشته است. در مورد رشید مظاهری عنوان شده که تیم «هوادار» تیمی که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده، پیشنهاد مالی نجومی داده و حتی مدعی شده اند مبلغ حق فسخ را هم خودشان به استقلال می‌پردازند. این خبر در حالی عنوان می‌شود که پیش از این از سپاهان به عنوان مقصد بعدی رشید مظاهری نام برده می‌شد.

این بازیکن در پایان فصل با مسئولان باشگاه استقلال به اختلاف خورد و چندین بار تا آستانه جدایی از آبی پوشان پیش رفت اما  بعد از چند کش و قوس تصمیم گرفت در استقلال بماند ولی وی شب گذشته با اعضای تیم استقلال عازم دبی نشد تا امروز قرارداد خود را به صورت یکطرفه با استقلال فسخ کند.

مظاهری سال گذشته در فصل نقل و انتقالات قرارداد خود را با تراکتور فسخ کرده و حتی در فینال جام حذفی که منجر به قهرمانی نماینده تبریز شد حضور نداشت.

منبع: فارس