به گزارش پایگاه خبری نشان :

مریم معصومی بازیگر نام آشنا و خوشگل ایرانی می باشد که بیشتر مریم معصومی در تئاتر مشغول است و کمتر در تلویزیون دیده می شود. مریم معصومی از فعالین اینستاگرام است مریم معصومی خیلی هم دوست دارد تیپ و استایل های لاکچری و خفن به خصوص مشکی بزند و میزان مایه داری را نشان دهد. مریم معصومی در حال حاضر 1 میلیون و 200 هزار فالوور دارد و برند محصولات طبیعی مرصام را مدیریت می کند

آرایش جذاب مریم معصومی

از این ها که بگذریم مریم بانو به تازگی از سفر خارجه شان آمده اند و همچنان عکس هایی که گرفته اند را منتشر می کنند بلکه چیزی از کلاس گذاشتن جا نماند!

مریم معصومی

مریم معصومی

بیوگرافی مریم معصومی

مریم معصومی انگار نمی داند دوچرخه سواری در ایران برای دختران ممنوع است مریم معصومی این روزها درگیر راه اندازی کارگاه بازیگری است مریم معصومی سعی دارد تجربه های خودش را در قالب یک کارگاه آموزشی در اختیار افراد علاقه مند به دنیای بازیگری قرار بدهد مریم معصومی بازیگر زن جوانی است که مجرد است ولی حاشیه های زیادی پیرامون ازدواج دارد.

از اظهارنظرهای جنجالی درباره ازدواج کردن گرفته تا نظر خودش درباره متاهل شدن همیشه حاشیه ساز بوده است. جالب است بدانید فریبا نادری در یکی از مصاحبه هایش به بازیگرانی اشاره کرده بود که مجرد هستند ولی با اظهار نظر درباره ازدواج حاشیه سازی می کنند و برخی از رسانه ها گفتند منظور افرادی مثل مریم معصومی است که حاشیه های زیادی در دنیای مجری خودشان داشته اند.

مریم معصومی بازیگر سینما و تلویزیون

مریم معصومی در برنامه ای که حضور داشت به همراه چند بازیگر زن دیگر عنوان کرد که شوهر زیاده و این گفته او سوژه رسانه ها و خانم ها شد. حالا دوباره درباره این صحبتش توضیحاتی را ارائه داده است که باز سوژه شده و بهتر بود به قول مهران مدیری توضیح بیشتری نمی داد. همچنین او یکبار دیگر هم گفت که سر هر پروژه ای که می روم خب طبیعی است با یک سری هنرمندان مرد دوست شوم ولی مردم می گویند با فلانی رابطه داری و یا ازدواج کردی که این صحیح نیست.این بازیگر جوان قبلا در مصاحبه ای گفته بود که در 15 سالگی عاشق شده و می خواست ازدواج کند ولی مادرش با ازدواج او مخالفت کرد و الان از تصمیم آن روز مادرش بسیار راضی است

مریم معصومی هنوز ازدواج نکرده  اما اگر از دنبال کنندگان او در اینستاگرام باشید استیکر حلقه را در بیو دیده اید. ضمن اینکه مریم خانم مدتی پیش هم تصویری در ماشین منتشر کرد که نشان دهد مردی در کنار او نشسته اما همچنان چیزی از آقای داماد رو نکرده است!

ناگفته نماند از ماشین و گوشی آیفون آقای شوهر معلومه پولدار و مرفه هم هستن

مریم معصومی در اسفندماه سال 1365 متولد شد، او فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی و همچنین عکاسی میباشد.دو خواهر دارد که هر دو متاهل هستند. دوتا هم خواهرزاده دارد. دارای یک برادر متاهل و یک برادر مجرد است. با برادر بزرگتر مجرد خیلی صمیمی ست و مشوق اصلی او در کارهایش ایشان هستند. پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار هستند. یک برادرش فارغ التحصیل برق، یک برادرش دیپلمه، یک خواهرش فارغ التحصیل حسابداری و خواهر دیگرش فارغ التحصیل دستیاری دندانپزشکی هستند

از کودکی مریم معصومی بیشتر بدانید

 مریم معصومی دو خواهر و دو برادر دارد و خودش آخرین فرزند خانواده شان است،زمان کودکی شیطنت خاص و شخصیت جالبی داشته ،چرا که کوچکترین عضو خانواده بود بنابراین شرایط به گونه ای بوده است که از چهره معصوم او یک شخصیت بازیگوش و شیطون که کنجکاوی های خطرناک را به دنبال داشته ساخته بود

در آن زمان او علاقه خاصی به خوانندگی داشت و همیشه با تیپ و قیافه های مختلف و با پوشیدن لباس های جورواجور یا بستن پارچه و چادر به دور سر و تنش ساعت ها جلوی آینه برنامه های مختلف اجرا می کرد و بیشتر اوقات همین بازی های انفرادی اسباب سرگرمی اش بود.

مریم معصومی متاهل است؟

با وجود اینکه مریم معصومی تابحال بصورت رسمی خبر ازدواج خود را منتشر نکرده است، اما او در روز ولنتاین با انتشار عکس حلقه ازدواجش از یک رابطه 2 ساله از سال 1394 با عشقش خبر داد.

مشخص نیست وی ازدواج کرده یا فعلا نامزد است

ترانه (فیلم 1396)

عروسک خانه

پیله و بی خوابی اسبها

دوستان یک رنگ

پس کوچه های شمرون (1391)

خالتور (1396)

تلویزیون

سال مجموعه تلویزیونی سمت کارگردان توضیحات

1389 فاصله ها حسین سهیلی زاده  

1390 خاموشی رویا  

1390 قصه سیمین  

1390 سه دونگ، سه دونگ شاهد احمدلو  

1392 پیدا و پنهان آرش معیریان  

1393 سی و نه هفته مرتضی احمدی هرندی  

1393 همه چیز آنجاست شهرام شاه حسینی  

1393 ماجراهای پریشان حسین قناعت  

  دورهمی مهران مدیری  

1395 نفس شیرین سیامک خواجه وند  

1395 مرز خوشبختی حسین سهیلی زاده​

منبع: شایانیوز