به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس طی فصول اخیر حضوری پرماجرا در اصفهان داشته و معمولا حواشی عجیبی دامن سرخپوشان را گرفته است؛ از حمله افراد ناشناس به اتوبوس این تیم تا ماجراهای دیگر.

افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس از روز گذشته و با پیش‌بینی شرایط حساس دیدار با سپاهان، هماهنگی‌های گسترده‌ای‌ را برای اینکه سرخپوشان در اصفهان از حواشی دور بمانند را دنبال کرده است.

سرخپوشان برای دیدار روز سوم اسفند در نقش جهان مقابل سپاهان در چارچوب مرحله یک هشتم جام حذفی، فردا راهی اصفهان خواهند شد و در هتل آسمان اسکان خواهند داشت.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، اسکورت امنیتی از زمان حضور این تیم در فرودگاه تا اسکان در هتل ادامه خواهد داشت و حتی امکان همراهی هواداران نیز برای آرامش تیم فراهم نخواهد شد تا احیاناً مشکلی از این بابت شکل نگیرد و بازیکنان با تمرکز کافی آماده بازی شوند.

با توجه به اینکه اسکورت با موتور نیز طی بازی‌های سپاهان و پرسپولیس در اصفهان یکی از مسائلی بوده که حتی منجر به ایجاد ترافیک و طولانی شدن زمان سفر از هتل تا استادیوم شده، قرار شده این موضوع نیز به شکلی رفع شده تا سرخ‌ها با اسکورت و بدون مزاحمت راهی استادیوم و در ادامه بعد از پایان بازی از آن خارج شوند.

حواشی شکل گرفته بین دو تیم طی فصول گذشته حتی باعث شده بود تا آنها دیدارهای رفت و برگشت فصل گذشته خود را در زمین بی طرف دنبال کنند و اکنون پیروانی که تجربه لازم را از این موضوع به دست آورده، در تلاش است تا این تیم بدون حواشی و با تمرکز کافی آماده این بازی شود.