به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرورزشی - جعفر سمیعی و دوستانش در باشگاه پرسپولیس خیلی امیدوار بودند رضایتنامه قطعی شهریار مغانلو را از باشگاه سانتاکلارا بگیرند اما...

بعد از چند روز حرف و حدیث و شایعه، سرانجام شهریار مغانلو در اصفهان ظاهر شد و با پیراهن سپاهان عکس یادگاری گرفت. این یعنی او رسما به تیم اصفهانی ملحق شد. باشگاه سپاهان اعلام کرد معاوضه محمد محبی و شهریار مغانلو بدون نقل و انتقال هیچگونه وجهی و با توافق قطعی چهار جانبه اجرا شد!

پیش از این باشگاه پرسپولیس و شخص یحیی گل محمدی مذاکراتی با سجاد شهباززاده آقای گل لیگ برتر انجام داده و امیدوار بودند پس از داستان شهریار مغانلو به اردوگاه رقیب اصفهانی پاتک بزنند غافل از آن که...

سجاد شهباززاده آقای گل لیگ بیستم پس از مذاکره با پرسپولیسی‌ها و همان طور که پیش بینی می‌شد سرانجام قراردادش را با سپاهان تمدید کرد تا در فصل بیست و یکم نیز در جمع شاگردان محرم نویدکیا حضور داشته باشد.

پس از این دو شکست پرسپولیس در نقل و انتقالات، این باشگاه سومین ناکامی را نیز با استقلالی شدن امین قاسمی‌نژاد تجربه کرد. مهاجمی که قراردادش با پدیده مشهد را فسخ کرد، به تهران آمد تا با پرسپولیس قرارداد امضاء کند اما ناگهان به سمت استقلال پیچید و آبی پوش شد!

حالا مدیران باشگاه پرسپولیس با چالش بزرگی روبه‌رو شده و باید به هر شکل ممکن مهاجمی در قد و قواره‌های شهریار مغانلو پیدا کنند که کار محالی است. براساس شنیده‌ها درحال حاضر حامد پاکدل مهاجم ۲۹ ساله فصل پیش آلومینیوم اراک جزو معدود گزینه‌های باقی مانده در خط حمله در بازار است که هنوز مربیان پرسپولیس بر سر خرید او به جمع بندی نهایی نرسیده اند.

گفته می‌شود در صورتی که باشگاه پرسپولیس نتواند از بازار داخلی مهاجم مد نظر یحیی گل محمدی را خریداری کند آن‌گاه نگاهی به فورواردهای خارجی خواهد داشت.

براساس اعلام اخیر جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال باشگاه پرسپولیس نسبت به پرداخت و تعیین تکلیف بدهی‌های داخلی خود، موضوع احکام صادره از کمیته وضعیت بازیکنان اقدام کرد و تمام بدهی‌های داخلی خود را پرداخت کرده است و مشکلی از این بابت ندارد.

ظاهرا تنها بدهی خارجی این تیم گابریل کالدرون آرژانتینی است که شنیده می‌شود مشکلی برای خرید مهاجم خارجی به وجود نمی‌آورد.

منبع: خبرورزشی