به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

علیرضا بیرانوند گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی که محبوبیت زیادی بین هواداران این تیم دارد، چند روز قبل در مصاحبه ای از هواداران پرسپولیس گله کرد و ناراحتی اش را نشان داد. بیرانوند در گفت و گوی نوروزی خود هواداران پرسپولیس را خطاب قرار داد و معتقد بود باید آنها بیشتر حامی بازیکنان و تیم خود باشند.

آنچه مشخص است دلیل مطرح شدن این صحبتها از سوی علیرضا، بازی پرسپولیس مقابل سپاهان بوده که هواداران پرسپولیس ۲ بازیکن سابق این تیم، رامین رضاییان و فرشاد احمدزاده را به شدت مورد تشویق قرار دادند.

این موضوع از دید دروازه‌بان ملی‌پوش قرمزها موجب شد تا ۲ بازیکن سپاهان روحیه‌ای دوچندان گرفته و بازیکنان جانشین آنها در پرسپولیس به نوعی دچار تضعیف روحیه شوند. آنطور که شنیدیم تشویق شدید رضاییان باعث ناراحتی دانیال اسماعیلی فر مدافع راست این فصل پرسپولیس شد که به جای رامین در تابستان به این تیم پیوست. دانیال که در چند بازی اخیر پرسپولیس افت کرده ،در دیدار مقابل سپاهان یکی از ضعیف ترین بازیکنان پرسپولیس بود.

اتفاقی که نشان می‌دهد تشویق شدید رضاییان در وضعیت روحی اسماعیلی فر تاثیرگذار بود. بیرانوند هم وقتی ناراحتی همبازیش را دید، تصمیم گرفت به نوعی از او حمایت کند و دلیل مصاحبه بیرانوند بی ارتباط با ناراحتی اسماعیلی فر نبوده است.