به گزارش پایگاه خبری نشان :

شایان مصلح بازیکن تیم فوتبال گل‌گهر پس از شکست مقابل پرسپولیس اظهار داشت: در جریان بازی یک برخوردی با سعید صادقی داشتم که باعث از ناحیه سر دچار شکستگی شوم امیدوارم که چیز خاصی نباشد. ما میدانستیم که بازی بسیار سختی مقابل پرسپولیس داریم و وقتی نیمه اول بازی را از دست دادیم اما بازی را که در نیمه دوم مقابل پرسپولیس داشتیم خیلی بازی خوبی بود به جرأت می توانم بگویم تنها تیمی بودیم که توانستیم در نیمه دوم به زیبایی مقابل پرسپولیس بازی کنیم. خود من در پرسپولیس بازی کردم و دیدم که تیمی نتوانسته بود به خوبی ما بازی کند تنها تیم السد قطر بود که زمان مربیگری برانکو یک بر صفر پیروز شدیم اما فشار زیادی را روی دروازه پرسپولیس آوردند. ولی متأسفانه توپ هایمان به گل تبدیل نشد و به پرسپولیس تبریک می گویم.

وی در خصوص تأثیر جدایی امیر قلعه نویی از این تیم عنوان کرد: در این باره من نباید صحبت کنم و الهویی هم دستیار امیر قلعه نویی بوده و از مربیان خوب کشورمان است و امیدوارم در ادامه لیگ بتوانیم نتایج بسیار خوبی را کسب کنیم. 

مصلح در پایان در پاسخ به این سوال که آیا قلعه نویی مشاوره به کادر فنی گل‌گهر می‌دهد یا خیر گفت: در این خصوص چیزی نمی‌دانم.