به گزارش پایگاه خبری نشان :

​محمدجواد محمدی در مورد پیروزی تیمش مقابل استقلال ملاثانی در جام حذفی گفت: ما در نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم و به گل هم رسیدیم، ولی در نیمه دوم گرمای هوا کارمان را سخت کرد و از لحاظ ذهنی خسته شدیم و همین باعث شد که گل مساوی را دریافت کنیم. با این حال خدا را شکر می‌کنیم که با تجربه بازیکنی مثل مسعود شجاعی و تدابیر ساکت الهامی به گل دوم رسیدیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم.

 

وی درباره تقابل تیمش با پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی تأکید کرد: هر تیمی که در این جام شرکت می‌کند دنبال قهرمانی است و ما هم هدفی جز این نداریم. پرسپولیس تیم قابل احترامی است و مطمئناً آنها هم در این جام می‌خواهند به قهرمانی برسند، ولی ما قبلاً هم شایستگی‌مان را نشان دادیم و در جام حذفی مثل پرسپولیس به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنیم.  

محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا هوادار می‌تواند برد مقابل پرسپولیس در لیگ برتر را این بار در جام حذفی تکرار کند، اظهار کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و چیزی قابل پیش‌بینی نیست، ولی قطعاً مقابل پرسپولیس به برد فکر می‌کنیم، چون راهی جز این نداریم.

مهاجم هوادار راجع به حاشیه‌های باخت این تیم به استقلال و اینکه آنها توسط برخی متهم به تبانی شدند نیز یادآور شد: آن حرف‌ها اصلاً درست نبود و آنهایی که فوتبال را فنی دنبال می‌کنند همه چیز را می‌دانند. هوادار از روزی که تأسیس شد تا حالا چنین شکستی را تجربه نکرده بود و این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. همین چند سال پیش بارسلونا هشت گل از بایرن مونیخ نخورد، ولی هیچ‌کس از تبانی حرف نزد.