به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

کوین یامگا در دربی از ناحیه همسترینگ و بعد از برخورد با مهدی عبدی آسیب دید و شدت آسیب‌دیدگی او به حدی است که نمی‌تواند در هفته های پایانی در ترکیب استقلال به میدان بیاید. از این رو با کسب اجازه از کادر فنی تیم استقلال و رضایت ریکاردو ساپینتو اردوی آبی‌ها را ترک کرد.

در این کش و قوس باشگاه استقلال مطالبات کوین یامگا را از طریق بانک شهر پرداخت کرد تا هیچ دغدغه‌ای برای ادامه همکاری میان باشگاه استقلال و کوین یامگا وجود نداشته باشد. کوین که دو فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد، می‌توانست در تعطیلات نوروز و در زمان بازگشت به فرانسه به همکاری خود با آبی‌ها پایان دهد و از طریق شکایت به فیفا مطالبات خود را دریافت کند، اما این کار را نکرد تا نشان دهد مشکلات مالی استقلال را درک می‌کند و دوست ندارد همانند استراماچونی برای استقلال مشکل ایجاد کند. با این حال کوین یامگا بعد از اخطار به باشگاه استقلال برای دریافت مطالبات خود با تسویه حساب با باشگاه استقلال به فرانسه بازگشت.

او امروز پیش از ترک اردوی تیم آبی برای همبازیان خود در بازی‌های پیش‌رو آرزوی موفقیت کرد. اگر استقلال در لیگ برتر یا جام حذفی یا در هر دو تورنمنت جام قهرمانی را بر بالای سر ببرد، کوین یامگا غایب ویژه خواهد بود. بازیکنی که این فصل ارائه‌گر بازی‌های خوبی برای آبی‌ها در جناح راست خط دفاعی آبی‌ها بود و 7 گل برای استقلال به ثمر رساند.