به گزارش پایگاه خبری نشان :

در شرایطی که بازیکنان استقلال پس از دیدار این تیم مقابل صنعت نفت آبادان نسبت به عدم دریافت مطالباتشان طی ماه‌های گذشته معترض بودند سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

صحبتهای سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در شبکه خبر، چند روز پیش از برگزاری این دیدار استقلال مقابل صنعت نفت آبادان مشخص کرد این باشگاه با اسپانسر اصلی اش که همراه اول بوده قرارداد داشته اما این مجموعه بدهی ۱۶۰۰ میلیارد ریالی اش را پرداخت نمی‌کند.

در طول هفته های گذشته نیز حجت کریمی در این باره صحبت کرد و البته برخی مسئولان باشگاه استقلال هم اشاره به این موضوع داشتند که این قرارداد در ابتدای فصل جاری بین مصطفی آجورلو - مدیرعامل وقت باشگاه استقلال - با شرکت همراه اول از فصل بیست و یکم برای فصل بیست و دوم تمدید شده اما ظاهراً مدیران این شرکت نسبت به مفاد این قرارداد ایراداتی را وارد کرده‌اند.

به یاد داریم تا چندی قبل که تیم استقلال در لیگ برتر و جام حذفی حضور پیدا می‌کرد تبلیغ همراه اول روی پیراهن این تیم بود اما طی روزهای گذشته پس از جلسه‌ حجت کریمی با مدیران این شرکت تبلیغ همراه اول از روی پیراهن استقلال حذف و به جای آن تبلیغ بانک شهر قرار گرفته است.

به نظر می‌رسد در حساس ترین هفته های لیگ برتر کمک این اسپانسر به باشگاه استقلال و حل مشکل باشگاه آبی پایتخت می‌تواند راه چاره ای برای رسیدن تیم پر طرفدار استقلال به حداقل یکی از دو جام پیش رو در لیگ برتر یا جام حذفی باشد. موضوعی که بسیاری از پیشکسوتان استقلال هم به آن اشاره داشته و بی پولی طولانی مدت بازیکنان را دلیل بی انگیزه شاگردان ساپینتو عنوان کرده‌اند. موضوعی که ساپینتو هم بیش از هر کسی به فکر آن است و حتی در دیدار با حجت کریمی از او خواسته پیش از خودش پول بازیکنان تیم را بپردازد تا آنها از این شرایط بد روحی خارج شوند.