به گزارش پایگاه خبری نشان :

فروش ویژه کرمان موتور یک شرکت معتبر در بین شرکت های خودروسازی ایرانی است . فروش ویژه کرمان موتور شرکت وارد کننده خودرو های ایرانی می باشد . فروش ویژه کرمان موتور  متقاضیان زیادی دارد . قیمت امروز محصولات فروش ویژه کرمان موتور نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است . آخرین اخبار مربوط به شرکت فروش ویژه کرمان موتور را با هم در سایت نشان آنلاین می خوانیم.

کرمان موتور یک شرکت مورد قبول در بین شرکت های خودروسازی و وارد کننده ایرانی می باشد. محصولات کرمان موتور جزء خودرهای پر طرفدار و پر فروش موجود در بازار است. کرمان موتور در سال چند بار فروش نقدی و اقساطی برای طرفداران خود برگزار می کند.کرمان موتور در اسفند ۱۳۷۳ به عنوان اولین زیرمجموعه گروه صنایع خودروسازی کرمان (کرمان خودرو) برای واردات و ساخت مدل‌های مختلف خودروهای دوو در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید شهر بم در استان کرمان تأسیس شد و فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد. آخرین اخبار مربوط به شرکت کرمان موتور را با هم در سایت فردا می خوانیم.

شرکت کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی 4 محصول خود را ویژه شهریور 1402 و با موعد تحویل 90 روز کاری از طریق سامانه یکپارچه اعلام کرد.

بر این اساس، متقاضیان واجد شرایط نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه با اولویت 1403 که محصولات دیگر شرکت های خودروسازی را هم انتخاب کرده باشند می توانند توسط شرکت کرمان موتور برای ثبت نام خودروهای S3، S5، J4 و J7 با شرایط اقساطی اقدام کنند.

براساس این گزارش از روز یکشنبه 26 شهریورماه جاری آن دسته از متقاضیانی که پیامک برایشان ارسال شده، می توانند به منظور ثبت نام، به سایت فروش اینترنتی شرکت کرمان موتور به نشانی http://sales.kermanmotor.ir مراجعه کنند.

این گزارش می افزاید: متقاضیان محصولات کرمان می توانند نسبت به ثبت نام و خرید خودروهای S3، S5، J4 و J7 در قابل طرح پیش فروش و یا فروش نقدی و اقساطی اقدام کنند.

در طرح پیش فروش تحویل خودروها در دی و بهمن ماه 1402 و با قیمت روز انجام خواهد شد و در طرح خرید بصورت نقدی و اقساطی قیمت خودرو بصورت قطعی و تحویل خودروها در 90 روز کاری خواهد بود.

از ۶ شهریورماه، در پی ایجاد ظرفیت توسط خودروسازان برای ۳ درصد متقاضیانی که در مرحله دوم سامانه فروش، خودرویی به آن‌ها تخصیص داده نشده بود؛ سایت سامانه یکپارچه تا ۹ شهریور ماه با عرضه ۹ مدل خودرو از محصولات دو شرکت‌ خودروساز، باز شد. بنظر می‌رسید با اتمام این مرحله پس از حدود چهار ماه از آغاز فرآیند مرحله دوم، بالاخره پرونده این مرحله بسته شود، اما حال سامانه یکپارچه فروش خودروها، اطلاعیه‌ای منتشر کرده که براساس آن امکان ویرایش اولویت‌بندی برای متقاضیان دومین دوره (و اولین دوره) سامانه یکپارچه که موعد تحویل ١۴٠٣ دارند، فراهم شده است.

فروش ویژه کرمان موتور

چرا ظرفیت فروش ویژه کرمان موتور خالی شد؟

به گفته مدیر سامانه فروش، با روند کاهشی قیمت خودرو در بازار، متقاضیان اقدام به انصراف از مرحله دوم طرح فروش یکپارچه کرده‌اند، به طوری که در ۲۴ ساعت ۵۰ هزار متقاضی از این طرح خارج شدند و با مراجعه به بانک‌ها اقدام به برداشت پول‌های خود کرده‌اند و حتی منتظر اعلام نتایج و اولویت‌بندی محصولات نشدند. از این رو ظرفیت خودروسازان خالی ماند.

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند، طرح پیش فروش یا طرح فروش نقد و اقساطی کرمان موتور را انتخاب کنند که در صورت انتخاب طرح اقساطی، بازپرداخت اقساط در موعد ۱۸ ماهه و ۲۴ ماهه و ۳۰ ماهه است. موعد تحویل خودروها به صورت ۹۰ روز کاری یا پیش فروش بهمن و اسفند ۱۴۰۲ اعلام شده است.

*پرداخت نهایی شامل مالیات و عوارض ارزش افزوده و شماره گذاری، گواهی اسقاط، پلاک، بیمه شخص ثالث، کارت هوشمند و پست است.

مدیران خودرو اما این ۵ خودرو را از سبد محصولاتی خود جوا کرده و پشت ویترین سامانه یکپارچه در دسترس متقاضیان قرار داده بود.

براساس اخبار سایپا نتوانسته برای ۵۰ درصد ظرفیت عرضه خود در سامانه یکپارچه مشتری پیدا کند. بنابراین این احتمال وجود دارد که مدیران صمت زیر مجوز حضور سایپا در دور سوم را امضا کنند تا این خودروساز بتواند خودروهای فروش نرفته در ادوار گذشته طرح های فروش را بار دیگر پشت سامانه یکپارچه قرار دهد.  فروش ویژه کرمان موتور

کدام متقاضیان واجد شرایط ثبت فروش ویژه نام کرمان موتور هستند؟

 متقاضیانی که موعد زمانی تحویل آن‌ها در سال ۱۴۰۳ تعیین شده است

 متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت‌دهی هیچ خودرویی به آن‌ها تخصیص داده نشده است.

نکته: کلیه افرادی که تاکنون دعوتنامه برایشان صادر شده یا خرید خودرو داشته‌اند مشمول این طرح نیستند