به گزارش پایگاه خبری نشان :

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که شخصیت شما بیشتر به سمت خلاقیت گرایش دارد یا منطق؟ وقت آن رسیده است که آن را ابهام زدایی کنیم. امروز قرار است در یک تست سرگرم کننده، سریع و آسان شرکت کنید.

به تصویر سه لامپ نگاه کنید که هر کدام از ۱ تا ۳ شماره گذاری شده اند. لامپی را انتخاب کنید که بیشتر برای شما جذابیت دارد.

oxstHtRp5YVM

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ:

لامپ ۱

شخصیت شما بیشتر به سمت خلاقیت گرایش دارد. شما یک روح آزاد هستید که عاشق کشف و آزمایش ایده‌های جدید هستید. شما توانایی ذاتی دارید که دنیا را از منظری منحصر به فرد ببینید. شما مبتکر، هنرمند و تخیلی هستید.

این احتمال وجود دارد که شما را غیرعادی یا نامتعارف ببینند، اما این فقط به این دلیل است که ذهن شما در طول موج متفاوتی عمل می‌کند. نگران نباشید، این یک ویژگی درخشان است و اغلب با نوابغ مرتبط است!

لامپ ۲

شما یک متفکر منطقی هستید ذهن شما تحلیل گر است و تصمیمات خود را بر اساس حقایق و داده‌ها قرار می‌دهید. شما منطقی، دقیق و روشمند هستید.

شما در شناسایی الگو‌ها و ایجاد ارتباطاتی که دیگران اغلب آن‌ها را از دست می‌دهند مهارت دارید. برخی ممکن است شما را فردی بی‌تفاوت یا بیش از حد انتقادی تصور کنند، اما این فقط به این دلیل است که شما برای حقیقت و دقت بیش از هر چیز ارزش قائل هستید. به یاد داشته باشید، ذهن منطقی شما بهترین دارایی شماست!

لامپ ۳

شما ترکیب زیبایی از خلاقیت و منطق هستید. شما می‌دانید چه زمانی به تخیل خود اجازه دهید و چه زمانی ایده‌های خود را با عملی بودن پایه گذاری کنید.

شما متعادل، همه کاره و سازگار هستید. ممکن است گاهی اوقات احساس کنید که بین جنبه‌های خلاقانه و منطقی خود دویده شده اید، اما این دوگانگی نقطه قوت شماست.

به یاد داشته باشید، این تست فقط یک راه سرگرم کننده برای یادگیری بیشتر در مورد خودتان است. نتایج را خیلی جدی نگیرید. چه خلاق‌تر باشید و چه منطقی، مهم است که ویژگی‌های شخصیتی منحصر به فرد خود را بپذیرید. به هر حال، این تفاوت‌های ماست که ما را خاص می‌کند!

آیا از این تست شخصیت لذت بردید؟ نتایج خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و دوستان خود را نیز تشویق کنید تا آن را دریافت کنند.