به گزارش پایگاه خبری نشان :

بازی های فکری و تست های هوش تقویت کننده عالی برای خلق و خو هستند. از نظر علمی ثابت شده‌ است که انجام این آزمون ها ظرفیت‌های شناختی و مهارت‌های استدلال منطقی شما را بهبود می بخشند. در مجموع، بازی های فکری شما را باهوش‌تر و ریزبین‌تر می کند. بنابراین، روزانه از حل کردن آن‌ها غافل نشوید.

معمای یافتن تفاوت ها

در بالا می توانید دو تصویر یکسان از دختری را در حال شستن ظروف مشاهده کنید. این دو تصویر در نگاه اول تقریبا یکسان به نظر می رسند. با این حال، اگر با دقت نگاه کنید، می بینید که تفاوت هایی بین آنها وجود دارد. آیا می توانید معمای یافتن تفاوت ها را در طول 10 ثانیه حل کنید؟

چشم ها از جمله مهم‌ترین اعضای بدن هستند، اما امروز اغلب مردم سلامت و مراقبت از آنها را نادیده می گیرند. بنابراین ما شما را به انجام تست های بینایی دعوت می کنیم. این آزمون ها معمولا شامل فعالیت هایی است که نیازمند مهارت های چشم هستند، مانند جستجوی اشیاء در تصویر یا تمیزدهی به الگوهای مختلف. این فعالیت ها می توانند تمرینی خوبی را برای عضلات چشم ایجاد کنند و قدرت بینایی را افزایش دهند. همچنین تفریح و سرگرمی از جمله مزایایی دیگر تست های بینایی است. این بازی ها معمولا شامل الگوها، رنگ ها و تصاویر جالب و جذابی هستند که می توانند حال و هوای شما را تغییر دهند.

جواب معمای یافتن تفاوت ها

آیا توانستید تمام تفاوت‌ها را در مدت زمان تعیین شده تشخیص دهید؟ چون 10 ثانیه شما تمام شده است.

به هر حال، تفاوت ها به شرح زیر است:

اگر این چالش را دوست داشتید، آن را خانواده و دوستان تان به اشتراک بگذارید و آنها را نیز به چالش بکشید.

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه امیدوارم از معمای یافتن تفاوت ها لذت برده باشید. همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می‌توانید به جدیدترین تست‌ها، پازل‌ها، سوالات و معماها دسترسی داشته باشید. در صورت تمایل حتی می‌توانید این تست‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند! همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

lgIDGcp21QbT