به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار:الهام کریمی، روز گذشته پانزدهم اردیبهشت ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان شهدای یافت‌آباد از طریق تماس تلفنی با قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم جنایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر سقوط از ارتفاع به کام مرگ فرو رفته بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که این حادثه در یک ساختمان تجاری نیمه‌کاره در جنوب غرب تهران رخ داده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که نهم اردیبهشت‌ماه، متوفی به‌همراه یکی از دوستان خود به‌قصد نامعلومی وارد ساختمان نیمه‌کاره در منطقه 18 شده اما ناگهان به‌صورت مرموزی از طبقه دوم به پایین پرتاب شده است.

با توجه به پررنگ بودن فرضیه وقوع جنایت، بازپرس جنایی به تیم بررسی صحنه جرم دستور داد با اقدامات اطلاعاتی، تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

تسنیم