به گزارش پایگاه خبری نشان :

با استفاده از دستگاه اسکالپشور به لاغری و وزن ایده آل خود می توانید دست یابید ولی روش درمان آن زمان بر است زیرا برای از بین رفتن چربی های اضافی در یک ناحیه از بدن حداقل به ۳ ماه نیازمند هستند اولین نتایج قابل قبول آن معمولا در ۶ هفته ی اول مشاهده پذیر است.

معرفی دستگاه اسکالپشور

دستگاه اسکالپشور چیست و چه کارایی دارد؟ این دستگاه که به عنوان پیکر تراشی از آن یاد می شود در از بین بردن چربی های بدن به صورت غیر بازگشت بسیار مفید می باشد. البته در سال های اخیر نگرانی های بسیاری در مورد عوارض آن و خطرات احتمالی به کارگیری این روش لاغری به وجود آمده است که در ادامه بعد از بررسی کلی عملکرد آن در نظر داریم به طور جدی عوارض آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.آیا به کارگیری این روش برای لاغری تاثیرگذار است ؟ و تا چه اندازه می توان به کارایی آن اعتماد کرد؟ شما میتوانید از دستگاه اسکالپشور ارمان الهیه برای این روش استفاده کنید.

برای اینکه شاهد نتایج رضایت بخش استفاده از این دستگاه باشید نیازمند صرف حداقل سه ماه هستید به همین دلیل انتظار معجزه نباشید که با یک بار به کار گیری آن به وزن ایده آل خواهید رسید. گفتنی است که به کار گیری دستگاه یاد شده محدودیت های خاصی دارد که از جمله مهمترین آنها موارد زیر را می توان مد نظر قرار داد:

  • این روش برای افرادی که به دنبال لاغری سریع هستند کارساز نیست زیرا حداقل به چند ماه نیازمند هستید
  • باید ۱۴ کیلوگرم و بیشتر، اضافه وزن داشته باشید در غیر این صورت به کار گیری آن به شما توصیه نمی شود.
  • داشتن فعالیت بدنی و سالم بودن در به دست آوردن نتیجه ی دلخواه بسیار مهم است.

افرادی که به دنبال روش های سریع لاغری هستند باید توجه کنند که این  نوع از روش ها بدون تردید می تواند سلامت آنها را نیز به خطر بیندازد.

شکم

33

کاربرد اسکالپشور

کاربرد اصلی دستگاه اسکالپشور از بین بردن چربی های بدن طی جلسات درمان متفاوت است. منطقه ای از بدن که چربی مازاد دارد نشانه گذاری شده و طی جلسات درمان در معرض این دستگاه قرار می گیرد.

هزینه ی درخواستی برای آن به پارامترهای مختلفی وابسته است که از جمله مهمترین آنها می توان به:

  • تعداد جلسات مورد نیاز
  • میزان چربی

اشاره کرد. در طول درمان احساس خنکی بر روی پوست خواهید داشت ولی با قطع شدن دستگاه و چرخش به ناحیه ی اول ممکن است سوزش خفیفی ایجاد شود. قابل ذکر است که به کار گیری این روش درمان هیچ گونه درد غیر قابل تحملی ندارد. در صورتی که بیمار درد بیشتری احساس کند معمولا داروی خاصی برای کاهش درد توسط پزشک تجویز می شود. استفاه از دستگاه اسکالپشور برای  لاغری تاکنون نتایج درخشانی ثبت کرده است.

انتخاب دستگاه اسکالپشور

در انتخاب دستگاه اسکالپشور برای لاغری و رهایی از چربی های موجود حتما راهنمایی پزشک مربوطه را در اولویت قرار دهید زیرا باید ارزیابی دقیق صورت گیرد و تشخیص داده شود که آیا شما کاندیدای مناسبی برای این روش درمان هستید یا نه. اگر استرس و نگرانی های خاصی نیز در به کار گیری این راه درمانی دارید حتما با دریافت یک جلسه ی مشاوره سعی کنید به شناخت بیشتر از آن توسط یک متخصص دسترسی داشته باشید در این صورت می توانید تصمیم مناسبی بگیرید.

شکم

عوارض اسکالپشور

استفاده از دستگاه اسکالپشور عوارض خطرناک و تهدید کننده ای برای سلامتی ندارد ولی در نظر گرفتن شرایط استفاده از آن می توان مضرر باشد به ویژه پزشک و متخصصی که قصد استفاده از آن را برای درمان چاقی در پیش گرفته باید تجربه ی لازم را داشته باشد.

تاکنون هیچ گونه مورد حاد و غیر منتظره ای تحت عنوان عوارض خطرناک این دستگاه به ثبت نرسیده است ولی بسیاری از افراد بر این باورند که آیا زمانی که اشعه های الکترومغناطیسی آن قادر به از بین بردن  چربی بدن هستند نمی توانند به سلول های دیگر نیز تاثیر بگذارند؟ وجود همین شک و شبهه سبب شده که افراد بسیاری در استفاده از این روش دچار تردید شوند ولی در نظر داشته باشید اگر به کار گیری آن زیان آور بود و یک خطر جدی برای سلامت داشت به هیچ وجه امکان استفاده از آن رواج نمی یافت و مورد تایید قرار نمی گرفت.

باید و نبایدهایی در مورد اسکالپشور

در انتخاب این روش برای لاغری حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید زیرا تخصص پزشک مربوط می تواند در کیفیت نتیجه ی به دست آمده بسیار  مهم باشد. اگر شما صلاحیت لازم برای استفاده از آن را ندارید جدا از به کارگیری آن پرهیز کنید. 

در یک روز امکان درمان چند منطقه از بدن ممکن است و مدت زمان لازم برای هر منطقه معمولا ۲۵ دقیقه طول می کشد. در هر جلسه ای که برای این درمان حضور خواهید داشت پیش بینی می شود به مقدار ۲۴ درصد از چربی بدن از بین می رود به همین دلیل برای مشاهده ی نتایج قابل قبول اولیه حداقل به ۶ هفته نیازمند هستید. از اصلی ترین مزیت به کارگیری این روش درمان قطعی و بدون بازگشت آن است به گونه ای که سلول های چربی  به طور کامل از بین خواهند رفت.