به گزارش پایگاه خبری نشان :

قانون ارتعاش جزو مهم ترین اصولی است که برای رسیدن به خواسته ها توسط قانون جذب باید به ان توجه کرد. قانون ارتعاش نفش بسیار پررنگی در ارتباط با کائنات دارد و کمک می کند که شما بتوانید در مسیر رسیدن به خواسته های تان قدم بردارید. اما به راستی قانون ارتعاش چیست؟ قانون ارتعاش چگونه کمک می کند که ما به خواسته های خود برسیم؟ اگر شما هم کنجکاو هستید که با قانون ارتعاش و نحوه عملکرد آن آشنا شوید از شما دعوت می کینم که در ادامه با ما همراه باشید.

قانون ارتعاش چیست؟

قانون ارتعاش جزو مهم ترین قوانین جهان هستی و از عوامل تاثیرگذار در اجرای قانون جذب می باشد. قانون ارتعاش می گوید که شما در حال ارسال فرکانس و ارتعاش به جهان هستی هستید. این ارتعاشات سبب می شوند که اتفاقات خوب یا بدی در طول زندگی شما اتفاق بیوفتند. وقتی ما در ذهن خود به چیزی فکر می کنیم یعنی در حال ارسال آن فرکانس به کائنات هستیم که در زندگی واقعی ما رخ بدهد. هر چقدر ارتعاشاتی که به کائنات ارسال می کنیدم بهتر و قدرتمند تر باشد شانس شما برای رسیدن به خواسته ها و آرزوهای تان افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین باید مراقبت افکاری که در ذهن خود پرورش می دهید باشید.

قانون ارتعاش پیش نیازی برای تحقق قانون جذب

همانطور که می دانید قانون جذب قانون خواسته ها و باور هاست. قانون جذب اصول و قواعد خاص مربوط به خود را دارد که با عملی کردن آن ها می توانید خودتان را در مسیر رسیدن به خواسته های تان قرار دهید. همه چیز از ذهن ما شروع می شود بنابراین با کنترل ذهن و پرورش افکار مثبت می توانیم مسیر زندگی خود را به طرف اتفاقات مثبت و ایده ال تغییر دهیم.

افکاری که در ذهن خود پرورش می دهیم همان ارتعاشات ما هستند. اگر به پول فکر کنید پول را جذب خواهید کرد. اگر به سلامتی فکر کنید همان را جذب خواهید کرد. اگر به بدبختی و مشکلات فکر کنید، مشکلات تان در زندگی بیشتر و بیشتر خواهد شد. پس باید با پرورش افکار خود و فرستادن ارتعاشات مثبت می توانید تضمین کنید که اتفاقات مثبتی در زندگی تان رخ خواهد داد.

چطور ارتعاشات بهتری به کائنات ارسال کنیم؟

ارتعاشاتی که به کائنات فرستاده می شوند از ذهن ما نشات می گیرند بنابراین برای بهبود وضعیت ارتعاشات ارسالی و تغییر اتفاقات باید ذهن خود را آرام کنیم. برای داشتن ذهنی آرام باید تفکرات خود را کنترل کنید و افکار منفی که دارید نادیده بگیرید. در ابتدا شاید این کار اسان نباشد اما با تمرین و تکرار شدنی است.

شما باید خودتان را لایق بهترین ها بدانید و جملات مثبت و انگیزشی را مدام تکرار نمایید. با تکرار جملات مثبت مغز شما دستور خواهد گرفت که طرز فکر خود را تغییر دهد و افکار جدید را جایگزین افکار قدیمی کند. در نهایت شما با این کار خواهید توانست که ارتعاشات مثبت و سازنده ای را به کائنات ارسال نموده و شاهدات اتفاقات مثبت در زندگی خود باشید.

رابطه قانون ارتعاش و احساس خوب

قانون ارتعاش برای اینکه خود را شکوفا کند نیاز به احساس و حال خوب دارد. ممکن است شما دارای افکار مثبت  وفوق العاده ای باشید اما نتوانید اتفاقات مثبت و خواسته های خود را جذب نمایید. دلیل این موضوع این است که شما حال خوبی ندارید و عمیقا با تفکری که دارید سازگار نیستید. قانون ارتعاش زمانی برای شما کار خواهد کرد که ذهن و بدن شما با یکدیگر هماهنگ باشند. اگر به چیزی فکر می کنید باید از درون شما را خوشحال کند در این حالت است که شما ارتعاشات واقعی به جهان هستی ارسال کرده اید و در نهایت اتفاقات مثبت را روانه زندگی خود خواهید کرد.

چرا قانون ارتعاش با ما رفاقت خوبی ندارد؟

ارتعاش

قانون ارتعاش قانون یکبار مصرف نیست و همواره از ابتدا تا آخر عمر کنار شما خواهد بود. برخی از افراد تصور می کنند که با یک بار فرستادن ارتعاش می توانند اتفاقات مثبت را جذب نمایند. اما باید بگوییم که این تصور کاملا اشتباه است و باعث خواهد شد که نتوانید نتیجه مطلوبی از قانون ارتعاش بگیرید. فکر کنید شما می خواهید یک فوتبالیست بزرگ همچون مسی و رونالدو باشید آیا با یک بار لمس توپ این رویای شما میسر خواهد شد؟ قطعا جواب نه خواهد بود. برای رسیدن به خواسته ها و آرزو های تان باید مدام تلاش کنید.

قانون ارتعاش و قانون جذب نیز بدین گونه هستند. برای رسیدن به خواسته های تان باید به طور مداوم ارتعاشات مثبت ارسال نمایید و خودتان را در مسیر اتفاقاتی که دوست دارید برای تان رخ بدهد قرار دهید. در این صورت است که می توانید شاهد معجزه در زندگی خود باشید.

جمع بندی

در این مطلب قانون ارتعاش و تاثیر آن در قانون جذب و رسیدن به خواسته ها را مرور کردیم. قانون ارتعاش به ما می گوید که باید افکار خود را سر و سامان بدهیم و فرکانس های مثبتی به کائنات بفرستیم. داشتن حس و حال خوب در کنار فرستادن مداوم ارتعاشات مثبت سبب خواهد شد که بتوانیم اتفاقات مثبت و مورد نظر خودمان را تجربه نماییم. قانون ارتعاش تنها به این موارد جزئی خلاصه نمی شود و برای پیاده سازی آن نیاز به آموزش و تمرین می باشد.

قانون جذب

سایت وان جذب مرجع تخصصی قانون جذب در ایران به طور کامل و اختصاصی در زمینه آموزش قانون جذب فعالیت می کند. تمام زیر مجموعه های قانون جذب از جمله قانون ارتعاش، قانون جذب شخص معین، قانون جذب عشق و ثروت و حتی تمرین قانون جذب در این سایت آموزش داده شده است. اگر به فکر این هستید که زندگی بهتری برای خودتان فراهم نمایید و در آسایش زندگی کنید سایت وان جذب بهترین گزینه برای شما می باشد. این فرصت استثنایی را از دست ندهید و از همین لحظه ساخت یک زندگی بهتر را شروع کنید.

منبع: سایت آموزش قانون جذب سایت وان جذب