به گزارش پایگاه خبری نشان :

کانکس اداری  شیک یا دفتری اتاقی است که برای اسکان مهندسین و یا مدیران پروژه و یا مدیران عامل اجرا میگردد .این کانکس را میتوان در پلان های مختلفی بر اساس نیاز و تعداد افرادی که در سازمانها و یا اداره ها کار میکنند و میخواخند از این کانکس زیبا بهربرداری کنند طراحی کرد . کاربری کانکس اداری شیک دارای تنوع محصول زیادی بوده چرا که گاها نوع بهربرداری از این کانکس اداری به شکلی بوده که تنوع آن زیاد و دست معمار را در طراحی باز نموده است .  بطور مثال برخی از آن به عنوان دفتر فروش یا اتاق جلسات و یا حتی اتاق میهمانان ویژه استفاده کرده و برخی دیگر فقط به عنوان یک کانکس اداری مستقر در کارگاه ساختمانی برای انجام امور اداری یک کارگاه مورد استفاده قرار می دهند. از این رو انتظارات این مجموعه ها و نوع استفاده آنها با یکدیگر متفاوت بوده و باعث ایجاد تنوع محصول در این شاخه گردیده.

 

کانکس اداری شیک را میتوان به عنوان دفاتر مدیریتی یا اتاق انتظار ارباب رجوع، اتاق ملاقات و جلسات مهم و گاها نمایشگاه محصولات یک مجموعه استفاده می کنند که دارای ظاهری زیبا بوده و در ابعاد و طرح های مختلف میتوان آن را اجرا نمود که شرکت  کانکس کار راد سازه معمار، با بهره گیری از دانش فنی و متد روز دنیا در خصوص اجرای کانکس و سازه های پیش ساخته با بهترین مواد میتواند انواع کانکس های اداری شیک و لوکس را به مشتریان ارائه دهد..مصالح به کار رفته در این کانکس لوکس اصولاً بسیار گران بها و با کیفیت بالا بوده و به همین دلیل قیمت کانکس اداری شیک کمی نسبت کانکس های دیگر بیشتر بوده.  چیدمان داخلی یا فضای داخلی کانکس اداری شیک  باید به گونه ای باشد که رفت و آمد کارمندان تداخلی در عملکرد یکدیگر ایجاد نکرده و همچنین بخش های مختلف که دارای روابط کاری وابسته ای در فضای داخل کانکس اداری می باشند به یکدیگر نزدیک و اگر در سازه های مجزا هستند نیز حدالمقدور دفاتر آنها در مجاورت یکدیگر قرار داشته باشد. مسئله ی مهم در کانکس اداری شیک مبحث نورگیر ها می باشد و پنجره ها این سازه زیبا بزرگ بوده که بلحاظ بصری زیبای خاصی به این سازه بخشیده است .   کانکس اداری  شیک با درنظر گرفتن نوع کاربری باید بلحاظ استحکام و زیبایی با کانکس های دیگر متفاوت باشد .

66

درب ورودی کانکس اداری شیک باید در ابعای باشد که اثاثه و مبلمان اداری به راحتی قابل ورود و خروج باشد .از طرفی جا نمای درب بایئ بگونه ی باشد که محل انتظار ارباب روجوع ار محل اتاق مدیریت تفکیک شده باشد . شاسی آن بصورت دورکلاف از تیر آهنIPE  نمره 16 بوده و جهت مقاومت باور وارده 2 وادار بصورت عرضی در قسمت شاسی با تیرآهن اجرا میگردد.بهتر است برای کف سازه از تخته ضد آب با کفپوش طرح پارکت و یا از سرامیک با ملات ماسه سیمان استفاده شود تا هم نظافت و شستشوی کف سهولت یابد و هم در هنگام رفت و آمد های زیاد دچار فرسودگی نگردد.

666

ابعاد و محل پنجره ها باید طوری باشد تا تامین کننده نور فضای داخلی بوده و در هنگام طراحی آن باید به این نکته که محل قرار گیری میز و تجهیزات اداری و همینطور محل نشستن مراجعین توجه کرد تا با محل قرار گیری پنجره ها تداخل نداشته و براحتی بتوان پنجره ها را باز و بسته کرد تا هوای درون سازه را تهویه کند.پیشنهاد می شود برای جلو گیری از اتلاف انرژی و ممانعت از ورود گرد و غبار به داخل فضا از پنجره های دو جداره استفاده شود.

آبدار خانه و سرویس بهداشتی و پارتیشن را میتوان در کانکس های اداری شیک شرکت کار راد سازه اجرا نمود.

برای مشاهده انواع کانکس های اداری,کانکس نگهبانی,کانکس ویلایی,کانکس فروشگاهی و ..... به سایت شرکت کانکس کار راد سازه معمار مراجعه فرمایید.

شماره تماس : 09123721772

                                                                                                                                 09383721772  

اینستاگرام: @karadsazeh