به گزارش پایگاه خبری نشان :

​دیدار حساس پرسپولیس و سپاهان اصفهان درحالی با برتری یک برصفر شاگردان ژوزه مورایس به پایان رسید که مهاجم برزیلی میزبان کم اثر و ناتوان از زمین اخراج شده بود.

همین عملکرد ضعیف لئاندرو پریرا و درخشش شهریار مغانلو بار دیگر فیل یحیی گل محمدی را یاد هندوستان انداخت تا در جمع نزدیکانش بگوید: «هنوز مانده‌ام که باشگاه پرسپولیس و مدیران سابقش چگونه شهریار مغانلو را از دست دادند؟»

شهریار مغانلو در نیم فصل لیگ بیستم از سانتاکلارای پرتغال به پرسپولیس پیوست و موفق شد گل های حساسی نیز در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر برای تیم جدیدش بزند. پس از پایان فصل باشگاه پرسپولیس نامه‌ای برای جذب دائمی شهریار مغانلو به باشگاه پرتغالی زد و سانتاکلارا نیز پیشنهاد مالی خود را ارائه داد اما دیگر پرسپولیس جواب نداد!

مدیران باشگاه پرتغالی تصور کردند که باشگاه پرسپولیس دیگر نیازی به شهریار مغانلو ندارد. گفته می‌شد رقم درخواستی باشگاه پرتغالی زیاد است اما پرسپولیسی‌ها حتی مذاکرات برای تخفیف گرفتن را نیز ادامه ندادند. جالب آن که یکی از مدیران وقت باشگاه پرسپولیس در مذاکره حضوری با شهریار مغانلو به این بازیکن گفت که خودش برود و رضایتنامه‌اش را بگیرد اگر دوست دارد پیراهن قرمز را دوباره بپوشد!

همین صحبت‌ها واکنش منفی شهریار مغانلو را به دنبال داشت و باشگاه پرتغالی هم مشغول مذاکره با سپاهان دیگر تیم ایرانی شد. باشگاه سانتاکلارا محمد محبی را می‌خواست و محمد محبی هم می‌خواست از سپاهان جدا شود و به فوتبال اروپا برود. آنها حتی حاضر بودند، پول آزادسازی‌اش را هم بدهند که محمد به آنها اضافه بشود. باشگاه سپاهان نیزمتوجه شد که شهریار مغانلو با باشگاه سانتارکلارا قرارداد دارد و به صورت قرضی به پرسپولیس آمده است.

پرتغالی ها پیشنهاد تعویض محبی و شهریار را دادند و محبی هم قصد رفتن داشت و ...

شهریار مغانلو به سپاهان رفت، تمام پُست‌های پرسپولیسی خود را از صفحه شخصی‌اش پاک کرد تا خشم هواداران سُرخ را به دنبال داشته باشد. حالا یحیی گل‌محمدی شاید حق داشته باشد با دیدن نمایش فوق العاده شهریار مغانلو مقابل پرسپولیس و بازی ضعیف لئاندرو پریرا، بار دیگر یاد حسرت قدیمی‌اش بیفتد.

یحیی اگر شهریار را حفظ می‌کرد نه تنها این دیدار بلکه شاید قهرمانی لیگ بیست و یکم را نیز از دست نمی‌داد!