به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه پرسپولیس پس از پرونده کالدرون باید با پرونده رادوشوویچ دست و پنجه نرم کند.

به گزارش طرفداری، رادوشوویچ هنوز به ایران برنگشته و همان طور که چند روز قبل در طرفداری نوشتیم پس از بیانیه باشگاه کوچکترین واکنشی نیز نشان نداده است. سکوتی که به نظر می رسد آتش زیر خاکستر است چرا که این گلر کروات به سادگی از حق و حقوقش نخواهد گذشت.

بوژیدار به پشتوانه قانون فیفا و قرارداد ۳ ساله ای که با پرسپولیس دارد می خواهد با شکایت علیه پرسپولیس مبلغ قرارداد ۳ ساله خود را همراه با غرامت دریافت کند. رقمی حدود یک میلیون یورو.

رادو در ابتدا قراردادی حدود 170 هزار دلار با پرسپولیس داشت اما محمدحسن انصاری فرد در اقدامی عجیب با دروازه بان پا به سن گذاشته کروات قرارداد طولانی مدت امضا کرد. رقم قرارداد رادو برای سال اول 210 هزار یورو است. این رقم در سال دوم به 300 هزار دلار و در سال سوم به 380 هزار دلار می رسد. رقمی حدود 900 هزار یورو که با توجه به رقمی که از فصل قبل طلب دارد به یک میلیون یورو می رسد.

حالا گلر کروات به پشتوانه همین قرارداد عجیب و غریب انصاری فرد به راحتی دو سال دیگر را در خانه اش می نشیند و یک میلیون یورو دریافت می کند. آن هم در 34 سالگی!پ

به هرحال این ارقام آن قدر عجیب بود که رادو به هر بهانه ای بخواهد به پرسپولیس برنگردد؛ از بازی نکردن در ترکیب اصلی تا بی احترامی شکوری!

به هر روی رادوشویچ رونوشت نامه فسخ قراردادش را برای فیفا ارسال کرده و منتظر حکم فیفا است.از این رو بعد از حل پرونده بدهی به کالدرون، سرخ پوشان باید یک بدهی یک میلیون یورویی را حل و فصل کنند.