به گزارش پایگاه خبری نشان :

هدیه تهرانی بازیگر سینمای و متولد تهران است هدیه تهرانی از فعالان محیط زیست است هدیه تهرانی مشغول به طراحی داخلی نیز هست هدیه تهرانی در کنار بازیگری مربی ورزش است هدیه تهرانی به عکاسی علاقه زیادی دارد

استایل هدیه تهرانی

عکسی فوق العاده زیبا و عامیانه از هدیه تهرانی سوپراستار دهه 80 در فضای مجازی با استایلی بسیار ساده در حال کمک به محیط زیست منتشر شد

هدیه تهرانی

سالها پیش مجله همشهری جوان، بعد از مهناز افشار ، هدیه تهرانی را به عنوان دومین بازیگر زن پول ساز دهه هشتاد خورشیدی انتخاب کرد.

یکی از بهترین نقش آفرینی اش که منجر به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر و تندیس زرین جشن خانهٔ سینما شد و تحسین نویسندگان و منتقدان را در پی داشت، بازی بیاد ماندنی او در چهارشنبه سوری بود.

هدیه تهرانی از جمله بازیگرانی است که تا حالا هیچ عملی بر روی چهره اش انجام نداده و سادگی او زبانزد همه هوادارانش است.

این بازیگر تاکنون به هیچ حواشی وارد نشده است و همیشه خود را از جنجال های فضای هنر دور نگه داشته است.

علایق و استعدادهای هدیه تهرانی

هدیه تهرانی از فعالان محیط زیست است که رابطه خوبی با طبیعت و راه های حفظ محیط زیست دارد و اگر سری به صفحه شخصی او در اینستاگرام بزنید تصاویر زیادی از فعالیت های محیط زیستی او را مشاهده میکنید.

فعالیت های محیط زیستی هدیه تهرانی 

طراحی داخلی یکی از هنرهای مورد علاقه خانم بازیگر است و در اوقات فراغت از بازیگری به این کار مشغول است و به وسایل و اشیای قدیمی علاقه زیادی دارد.

هدیه تهرانی علاوه بر بازیگری مربی ورزش تاچی چوان است و در شهریور 1392 به سمت نایب رئیس کمیته بانوان تای چی چوان منصوب شد. 

عکاسی یکی دیگر از علایق هدیه تهرانی است و نمایشگاه عکسی در سال 88 توسط خانم بازیگر بر پا شد

بیوگرافی هدیه تهرانی

هدیه تهرانی متولد ۴ تیر ۱۳۵۱ در تهران است . هدیه تهرانی بازیگر سینما ، عکاس و فعال اجتماعی است. هدیه تهرانی تحصیلکرده مقطع دیپلم می باشد که بصورت اتفاقی در ۲۴ سالگی وارد بازیگر شد و هدیه تهرانی در دهه هشتاد بعنوان یکی از پولسازترین بازیگران سینما درخشید. پدر هدیه تهرانی رضا جوادیه تهرانی (مکانیک) و مادرش خانم میرزایی هر دو بزرگ شده وساکن گرگان هستند و تنها یک خواهر بزرگ از خود بنام هیلدا دارد

خانه میلیاردی هدیه تهرانی

در دکوراسیون منزل هدیه تهرانی از فرش های ایرانی استفاه شده است.امروزه فرش های ایرانی جایگاه ویژه ای در طراحی دکوراسیون داخلی پیدا کرده اند،چرا که حضورشان در فضا باعث می شود تا دکوراسیون داخلی خانه رنگ و لعابی خیره کننده به خود بگیرد،وقتی همه اجزا و عناصر دکوراسیون داخلی خانه تان را بر اساس حس خوبی که در فضای ایجاد می کنندانتخاب کنید قطعا برای کامل کردن این زیبای به سراغ لوازم دکوری چوبی خواهید رفت.دقیقا مثل خانه هدیه تهرانی که میز ها و کنسول های چوبی تکمیل کننده زیبایی خانه است

هدیه تهرانی متولد تیر ماه 1354 است. هدیه تهرانی عکاس و بازیگر ایرانی است. هدیه تهرانی از افراد گیاهخوار است. هدیه تهرانی مزایای گیاهخواری را بیان کرد. ماجرای قدیمی هدیه تهرانی و افشاگرهای خانمی که خود را همه او معرفی کرد تعجب همه مخاطبان را به همراه داشت

هدیه تهرانی سوپر استار ایران

سوپر استار بعدی هدیه تهرانی بود. کسی که وقتی نخستین سیمرغ بلورین فجر را گرفت، روی سن تالار وحدت گفت :« هرکس به کسی نازد ماهم به خدا نازیم» اما کمتر از یک سال بعد خانمی در یک جشنواره مهم خود را عمه هدیه تهرانی معرفی و از او خواست تا از پدرش سراغی بگیرد که به کمک او نیازمند است! و خود این خانم از طرف تهییه کنندگان بایکوت و داستانش با نوازنده گیتار گروه آریان سوژه رسانه‌ها شد ...»

این سوپراستار سینمای ایران دقیقا روزهایی که در اوج بود و همه طرفداران و هوادارنش پیگیر زندگی خصوصی و مسائل خانوادگی او بودند و هدیه برایشان از جذابیتی خاص برخوردار بود در کمال ناباوری با فردی بدون هیچ گونه شهرتی ازدواج کرد.

این ازدواج عجیب در سال 86 دقیقا در روزهایی که اسم هدیه تهرانی در دهان تمام سینماگران مطرح می چرخید و توانمدی های او به خوبی دیده شده بود صورت گرفت

هدیه تهرانی در آن سال 35 ساله بود و همسرش هومن بهمنش 27 سال بیشتر از عمرش نگذشته بود.

ازدواج عجیب و انتخاب هدیه تهرانی بسیاری را شوکه کرد.

این ازدواج بسیار ساده و در سکوت خبری برگزار شد و شاید در آن سالها خیلی این موضوع بخاطر نبود فضای مجازی سروصدایی برپا نکرد

هدیه تهرانی بازیگر معروف

هومن بهمنش با 27 سال سن توانسته بود با سوپراستار بزرگ ایران بعد از انقلاب ازدواج کند و این برای او بسیارافخار محسوب می شد.

شغل اصلی هومن بهمنش

هومن بهمنش مدیر فیلمبرداری بود و در جامعه هنری کسی او را به خوبی نمی شناخت.

اما این ازدواج خاص و یکهویی بیشتر از یکسال دوام نیاورد و به طلاق ختم شد.

هدیه تهرانی هیچ گاه حاضر نشد درباره علت طلاقش از همسرش صحبتی را به میان آورد، اما گمانه زنی های زیادی راجب این جدایی وجود داشت.

مهمترین این حدس و گمان ها وجود اختلاف طبقانی و اختلاف سن این زوج بود که می توانست دلایل خوبی برای عدم ناسازگاری آنها باشد.

سالها بعد خبرها از گوشه و کنار رسید که هومن بهمنش ازدواج مجدد کرد.اما هدیه تهرانی تاکنون مجرد است و تن به ازدواج مجدد نداده است.

مرگ هدیه تهرانی واقعیت داشت؟

هدیه تهرانی در سال 74 تصادف بسیار بدی کرد و و بعد از آسیب شدید به کما رفت.بعد از به هوش آمدن او کادر پزشکی اعلام کردند که برای دقایقی مرده بوده و دوباره زنده شده است.این تصادف آنقدر سنگین بود منجر شد هدیه تهرانی ماهها بستری باشد و از عرصه هنر دور بماند.

ماجرای بازداشت هدیه تهرانی

هدیه تهرانی یکی از فعالان حقوق حیوانات و محیط زیست است.این سوپراستار ایرانی در 13 فروردین 1395 بدلیل شرکت کردن در تجمع برای حمایت از حقوق حیوانات به مدت چند ساعت بازداشت و به سرعت آزاد شد.

منبع: پایگاه خبری55 آنلاین