به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش “ورزش سه”، یک برد شیرین و هیجان‌انگیز مقابل سپاهان و اکنون بازگشت به لیگ برتر با هدف جبران سه امتیاز عقب‌ماندگی در صدر جدول. شاید در نگاه اول پرسپولیس دیدار آسانی مقابل تیم قعرنشین جدول در استادیوم آزادی پیش‌رو داشته باشد، اما نگاهی به اسامی برخی بازیکنان طلایی‌پوشان و مهم‌تر از آن حضور رضا عنایتی روی نیمکت این تیم، احتمالا پرسپولیس را هم با چالش بزرگی مواجه کند. خصوصا اینکه عنایتی پیش از این نیز با هوادار یحیی گل‌محمدی و پرسپولیس را به دردسر بزرگی انداخته بود.

پرسپولیس اما با هدف برتری و کاهش فاصله امتیازی در صدر و تحت فشار قرار دادن سپاهان پا به این بازی خواهد گذاشت و امیدوار است با حضور هوادارانش یک برد خوب را در آزادی به دست بیاورد.

علیرضا بیرانوند بار دیگر انتخاب اول پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی برای این بازی خواهد بود و به دنبال دستیابی به هدف تیمی و فردی خود در این جدال است. او بعد از مدت‌ها صدر جدول کلین‌شیت را از دست داده و در هشت بازی دروازه‌اش توسط رقبا باز شده تا از کورس صدر فاصله بگیرد. او هرچند مقابل سپاهان دو گل دریافت کرد، اما در این بازی و در بازگشت دوباره به لیگ برتر چشم به جایگاه حسین پورحمیدی دوخته تا ضمن کلین شیت، تیمش را نیز در کسب نتیجه مطلوب کمک کند.