به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش "ورزش سه"، با شروع بازی‌های پرسپولیس بعد از جام جهانی بود که مهدی ترابی از نظر بسیاری دچار افت نسبی شد و نتوانست در هفته‌های ابتدایی نمایش درخشان گذشته خود را تکرار کند. اما مهدی ترابی در بازی امروز پرسپولیس مقابل نفت مسجد با صلاح‌دید یحیی گل‌محمدی در ترکیب ثابت قرمزپوشان قرار گرفته و یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در نیمه اول لقب گرفت.

در لحظات پایانی نیمه نخست بود که این ستاره تکنیکی از میانه میدان به سمت دروازه حریف حرکت کرد و بعد از گذر از سد دو مدافع نفت مسجد سلیمان با یک حرکت تکنیکی و انفرادی، وارد محوطه جریمه شد و با یک ضربه فنی و زمینی به گوشه سمت راست دروازه، به زیباترین شکل ممکن گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند. تیم یحیی گل‌محمدی با این گل با برتری 0-2 راهی رختکن شد و تا حد زیادی خیال خود را بابت کسب سه امتیاز بازی با تیم قعرنشین جنوبی راحت کرد.

عجیب اینجاست که مهدی ترابی اولین گل خود در این فصل لیگ برتر را تازه در هفته بیست و یکم به ثمر رسانده که آمار غیرمنتظره‌ای برای این بازیکن است. مهدی ترابی در فصول قبل در امر گلزنی بهتر ظاهر شده بود و گل‌محمدی امیدوار است موتور این بازیکن در یک‌سوم پایانی فصل روشن شود.