به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس طی دو بازی اخیر توانسته دو نتیجه موفق را به نام خود کند تا شرایط را در جام حذفی و لیگ برتر تا حد زیادی به سود خود ببیند.

آن‌ها برابر سپاهان که کورس بزرگی را در لیگ برتر دنبال می‌کنند، یک نمایش رویایی را به جا گذاشته و در نهایت موفق شدند حریف را در اصفهان شکست داده و از جام حذفی کنار بزنند. در بازگشت به لیگ برتر نیز این تیم موفق عمل کرده و توانست با 3 گل و نمایشی تهاجمی، نفت مسجدسلیمان قعرنشین را با شکست بدرقه کند.

دو اتفاقی که باعث شده تا اکنون تیم یحیی گل محمدی در جمع هشت تیم برتر جام حذفی قرار گرفته و اکنون سه فینال دیگر برای تصاحب جام فاصله داشته باشد. در لیگ برتر هم آن‌ها با سه امتیازی که کسب کردند و توقف سپاهان اکنون فاصله خود را در صدر جدول و با شاگردان مورایس به یک امتیاز کاهش داده‌اند تا به دنبال فرصت دیگری برای بازگشت به رتبه اول باشند.

با این حال البته مهم‌ترین بازی این هفته را آن‌ها باید در تبریز و مقابل تراکتور پشت سر بگذارند. تراکتور در این فصل با پاکو خمس نمایشی فوق‌العاده از خود به جا گذاشته و توانسته از تیمی که طی دو فصل اخیر از کورس فاصله گرفته بود، چهره‌ای متفاوت ساخته و در پایان این هفته در رده پنجم کار را به پایان برساند.

سرمربی پرسپولیس که به خوبی از حساسیت امتیازات این بازی آگاه است و در راستای روند موفقیت تیمش، چشم به برتری برابر حریف دوخته، نمی‌خواهد این فرصت بزرگ را از دست دهد. تیم او در شرایطی عجیب در بازی رفت، در نهایت بازی را به حریف واگذار کرده و اکنون بهترین فرصت برای جبران آن نتیجه است. گل محمدی که طی دو دیدار اخیر به پشتوانه فاصله گرفتن از حواشی‌ها و موضوعاتی که ذهن او را درگیر کرده بود، تصمیماتی موفق برای دستیابی به نتیجه گرفته، باید دید مقابل تفکرات خمس چه شرایطی را دنبال خواهد کرد و آیا قادر خواهد بود یکی از مربیانی که در این فصل چهره‌ای متفاوت و تاکتیکی به لیگ بخشیده را از مسیر جاه طلبی‌اش کنار بزند یا خیر.