به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش "ورزش سه"، تیم تراکتور روز گذشته در حالی با نتیجه 3-1 مقابل صنعت نفت پیروز شد که خایمه رومرو، وینگر راست اسپانیایی، برای اولین بار در فهرست بیست نفره این تیم حضور داشت و به نظر پاکو خمس می‌خواست در نیمه دوم از او استفاده کند.

با این حال شرایط در نیمه دوم برای تراکتور به شکلی منفی تغییر کرد. عناصر میانی و دفاعی این تیم نتوانستند بازی را کنترل کنند تا به خصوص در 15 دقیقه اخیر، بازی در دست صنعت نفت قرار بگیرد و تیم میزبان تراکتور را تحت فشار قرار دهد.

در همین دقایق بود که صنعت نفت یک گل زد، یک توپ به تیرک دروازه کوبید و چهار موقعیت گل هم داشت و به نوعی تراکتور خوش‌شانسی آورد که پیروزی خود در آبادان را حفظ کند.

این در حالی است که همین فشار شدید صنعت نفت باعث شد خمس تغییرات خود را در خط میانی انجام دهد و فرصت به خایمه رومرو نرسد. خمس می‌خواست در این بازی دقایقی به رومرو فرصت دهد تا او برای بازی پرسپولیس آماده شود، اما این اتفاق رخ نداد.

با این حال وینگر راست تراکتور که پای تخصصی‌اش چپ است، برای دیدار با پرسپولیس کاملا آماده شده و حتی احتمال دارد در ترکیب اصلی قرار بگیرد. باید دید در سه جلسه تمرینی بعدی تراکتور چه اتفاقی رخ می‌دهد و کدام سه نفر در ترکیب خط حمله حضور خواهند داشت.