به گزارش پایگاه خبری نشان :

رشید مظاهری پس از شکست پیکان مقابل پرسپولیس گفت: یکسری اتفاقات قبل از بازی افتاد و بازیکنان از یکسری چیزها در تمرینات گله داشتند. فکر می‌کنم اگر در کرج بازی می‌کردیم شاید نتیجه چیز دیگری می‌شد. می‌توانستند ورزشگاه آزادی را انتخاب نکنند. امروز بچه‌های ۱۸، ۱۹ ساله ما خیلی خوب بازی کردند و باید به حسینی به این خاطر تبریک بگویم. هر تیمی نمی‌تواند به این شکل مقابل پرسپولیس بازی کند.

 

 

وی در پاسخ به این سؤال که ناراحتی‌ها به دلیل انتخاب ورزشگاه بوده است یا چیز دیگری، گفت: از این موضوع باید بگذریم و نمی‌خواهم اسمی بیاورم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان درباره اعتراض‌های هواداران پرسپولیس نسبت به او و اینکه معمولاً دروازه‌بان‌ها در چنین بازی‌هایی وقت‌کشی می‌کنند و خودشان را به زمین می‌اندازند، تصریح کرد: من به شخصه از اینکه خودم را بیندازم بدم می‌آید. دروازه‌بانی که خودش را می‌اندازد روحیه تیمش را پایین می‌آورد. به خاطر سابقه استقلالی من طبیعی بود که در ورزشگاه آزادی و مقابل پرسپولیس این فحاشی‌ها را بشنوم. این موضوع از یک طرف ناراحت‌کننده است و از طرفی هم لذت‌های فوتبال در همین کری‌هاست و من از هواداران پرسپولیس گله‌ای ندارم.

مظاهری درباره صحنه پنالتی پرسپولیس تصریح کرد: من چیزی ندیدم و احساس کردم که پنالتی نبود و در حین بازی برای اینکه بنیادی‌فرد روحیه‌اش پایین نیاید، به داور گفتم که تصمیمش درست بود، ولی آن چیزی که به چشمم دیدم پنالتی نبود.