به گزارش پایگاه خبری نشان :

خبرنگار شکیبا بقال زاده: دولت قرار است وام فوری جدید با سود کم برای کمک به رفع نیازهای خرد مردم بدهد. وام فوری اغلب آنلاین و با سود کم و به همه مردم پرداخت خواهد شد. وام فوری در بسیاری از مواقع از نان شب واجب تر است. آخرین اخبار دریافت وام فوری با شرایط استثنایی را با هم در سایت نشان 24 می خوانیم.

پرداخت وام فوری 200 و 300 میلیون تومانی به همه مردم

افرادی که کمبود نقدینگی دارند و مایل به داشتن سپرده و ایجاد میانگین حساب نیستند، کافی است به بانک کارآفرین مراجعه کرده و برای وام 200 میلیون تومانی این مجموعه درخواست بدهند.

به نقل از رده، بانک کارآفرین برای راحتی متقاضیان وام، طرح تسهیلات 300 میلیون تومانی «صبا» را تدارک دیده است. از آنجاکه وام باید در یک حساب بانک کارآفرین واریز شود، لازم است افراد بعد از درخواست تسهیلات، سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند. لازم به ذکر است بانک 22 درصد مبلغ تسهیلات را تا زمان کامل تسویه اقساط مسدود خواهد کرد. ضمانت اصلی برای دریافت این وام ارائه ضامن رسمی و سند ملکی است. البته ضمانت مذکور برای مبلغ 200 میلیون تومان تعیین شده و در صورتی که شخصی واجد شرایط دریافت مبلغ کمتری باشد، نوع ضمانت برای وی متفاوت خواهد بود.

میزان سود تسهیلات مذکور 24 درصد اعلام شده است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت وام برحسب مبلغ دریافتی متفاوت بوده اما از 60 ماه بیشتر نمی‌شود.

با توجه به میزان وام، مدت زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، مقدار هر قسط 5 میلیون و 753 هزار و 593 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به 145 میلیون و 215 هزار و 590 تومان می‌رسد. همچنین جمع رقم وام و سود آن نیز 346 میلیون و 175 هزار و 590 تومان اعلام شده است.

وام فوری/ مختصری درباره بانک کارآفرین

بانک کارآفرین هجدهم آذرماه 1379 پس از اخذ مجوز از بانک مرکزی و تحقق افزایش سرمایه، شروع به کار کرد. این بانک دو سال بعد از آغاز کار، به دلیل عملکرد مطلوبی که داشت، در تابلوی بورس و اوراق بهادار تهران قرار گرفت. هم اکنون این بانک با داشتن بیشتر از 100 شعبه در سراسر کشور انواع خدمات پولی و بانکی را به مشتریانش ارائه می‌دهد.

وام فوری

وام فوری 300 میلیون تومانی بانک مهر ایران به چه کسانی تعلق می گیرد؟

افرادی که خواهان وام 300 میلیون تومانی بانک مهر ایران هستند با افتتاح حساب قرض الحسنه امکان دریافت این تسهیلات را دارند. ارائه سه ضامن رسمی مورد قبول بانک برای دریافت این تسهیلات ضروری است.

به نقل از رده، مشتریان بانک قرض الحسنه بانک مهر ایران می‌توانند از طرح تسهیلات بدون سود 300 میلیون تومانی این مجموعه استفاده کنند. افرادی که مایل به دریافت این وام هستند، علاوه بر افتتاح حساب، باید میانگین سه ماهه ایجاد کنند. این وام سودی ندارد اما بانک مهر ایران به منظور تامین هزینه خود کارمزد چهار درصدی دریافت می‌کند. وام گیرندگان وقت دارند طی مدت 60 ماه اقساط خود را پرداخت کنند. لازم به ذکر است متقاضیان این وام نباید به بانک بدهی معوق یا چک برگشتی داشته باشند.

در صورت واجد شرایط بودن متقاضی و پرداخت تسهیلات به وی، هر قسط برای او 5 میلیون و 454 هزار و 545 خواهد بود. کل سود تسهیلات مذکور 36 میلیون تومان اعلام شده است. جمع رقم وام و سود آن نیز 336 میلیون تومان خواهد بود.

درباره بانک قرض الحسنه مهر ایران و شعب آن بیشتر بدانید

بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اشاعه فرهنگ قرض بدون بهره و به منظور تامین کمبود نقدینگی عموم مردم با تصمیم دولت نهم فعالیتش را آغاز کرد. این مجموعه در ابتدای فعالیت خود تنها 2 هزار واحد بانکی شامل 300 شعبه واگذاری از بانک‌های سهامدار و هزار و 700 واحد بانکی مستقر در شعب بانک‌های سهامی بود. اکنون تعداد شعب و واحدهای تخصصی این مجموعه رشد قابل توجهی پیدا کرده است. در حال حاضر این مجموعه علاوه بر شعب حضوری بالغ بر 500 شعبه آنلاین دارد و از طریق این شعب نیز به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند.

وام 200 میلیون تومانی بانک تجارت به همه مردم

بانک تجارت در راستای پاسخ دادن به نیاز مشتریان و کامل کردن سبد خدمات اعتباری خود برای گروه مشتریان بانکداری شخصی و در نهایت متنوع کردن طرح تسهیلاتی طرح «پویا» را تدارک دیده است.

به گزارش کاماپرس، براساس آخرین به روزرسانی روابط عمومی بانک تجارت، سقف وام طرح پویا 200 میلیون تومان اعلام شده است. این تسهیلات بر مبنای عقد مرابحه، بدون امکان شارژ مجدد، به متقاضیان دارای سپرده قرض الحسنه جاری یا کوتاه مدت با میانگین حساب حداقل سه ماهه یا حداکثر 9 ماهه اعطا می‌شود.

این تسهیلات بدون توثیق سپرده پرداخت می‌شود. کارمزد و نرخ سود این تسهیلات به 23 درصد و حداکثر زمان پرداخت اقساط آن به 36 ماه می‌رسد. لازم به ذکر است گروه هدف این تسهیلات اشخاص حقیقی بوده و این وام به آن‌ها به صورت کارت اعتباری اعطا می‌شود.

با توجه به سقف تسهیلات، زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، میزان هر قسط به 7 میلیون و 741 هزار و 944 تومان می‌رسد. کل سود وام، 78 میلیون و 709 هزار و 995 تومان خواهد بود. جمع رقم تسهیلات و نرخ سود آن نیز به 280 میلیون و 809 هزار و 995 تومان خواهد رسید.

شرایط دریافت وام فوری 200 میلیون تومانی بانک تجارت

اخذ چک یا سفته مشتری یا ضامن، دریافت گواهی کسر اقساط از حقوق مشتری یا ضامن و ضمانت یک نفر کاسب دارای پروانه کسب معتبر از جمله وثایق یا ضامن‌های دریافت تسهیلات 200 میلیون تومانی بانک تجارت هستند. افراد متقاضی این وام که در روستا ساکن هستند، به منظور دریافت آن کافی است یک نفر از ساکنان روستا که دارای اهلیت و صلاحیت و مورد تایید دهیاری هستند، به یکی از شعب بانک تجارت معرفی کنند.

منبع: تسنیم