به گزارش پایگاه خبری نشان :

افرادی که تحت پوشش کمیته و سازمان بهزیستی هستند با داشتن سپرده قرض الحسنه امکان درخواست وام 300 میلیون تومانی این مجموعه را دارند. مدت زمان خواب سپرده به منظور دریافت این تسهیلات بین سه تا شش ماه اعلام شده است.

این وام به صورت قرض الحسنه بوده و کارمزد صفر تا چهار درصدی دارد. متقاضیان این تسهیلات حداکثر در بازه زمانی 60 ماهه امکان پرداخت اقساط تسهیلات مذکور را دارند. افراد به منظور دریافت این وام 300 میلیون تومانی باید ضامن رسمی داشته باشند و از اعتبار شغلی خوبی برخوردار باشند.

جزییات وام بدون سود 300 میلیون تومانی

با توجه به مبلغ وام اعلام شده و شرایط مذکور میزان هر قسط این طرح تسهیلاتی به 5 میلیون و 454 هزار و 545 تومان می‌رسد. کل سود این تسهیلات 36 میلیون تومان اعلام شده و جمع رقم وام و سود آن نیز 336 میلیون و 300 هزار تومان است.

لازم به ذکر است که این تسهیلات گذشته از افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور به اشخاصی که مایل به ایجاد مشاغل خانگی هستند نیز تعلق می‌گیرد.

بانک توسعه تعاون طی سال‌های فعالیت خود چه افتخاراتی به دست آورده است؟

بانک توسعه تعاون با هدف گسترش تعاون و همکاری در بخش‌های مختلف کشور و ارتقا اقتصاد شکل گرفت. این مجموعه در طی سال‌های فعالیت خود توانسته افتخارات زیادی از جمله تندیس هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، جایزه مسئولیت اجتماعی 1400، اجلاس سراسری انقلاب صنعتی چهارم در هزاره سوم و … را کسب کند.