به گزارش پایگاه خبری نشان :

موزیک تیزر تبلیغاتی می تواند نقش مهمی در جذب مخاطب ایفا کند. موسیقی، یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغات صوتی و تصویری به شمار می رود. بدیهی است نقش موزیک در جذب مخاطب برای تیزرهای تبلیغاتی غیر قابل انکار است. اما همان قدر که انتخاب یک موزیک مناسب می تواند باعث رونق کسب و کار شما شود، انتخاب یک موزیک نامناسب نیز می تواند، تبلیغات شما را با اشکال مواجه کند. پس برای انتخاب یک موزیک تبلیغاتی مناسب باید با انواع مناسب آن برای کسب و کار خود آشنا شوید.

برای مثال، بهتر است برای تبلیغات ورزشی، انیمیشنی یا بازی های کامپیوتری پر هیجان و جذاب از موزیک های ریتمیک و هیجانی بی کلام استفاده کنید. البته باید میزان ولوم موزیک را با صدای تبلیغات خود متناسب کنید. در مقابل برای تبلیغات ادبی، آموزشی و... می توانید از موزیک های ملایم و آرامبخش استفاده کنید که با زمینه مد نظر شما تناسب داشته باشد.

موزیک تیزر تبلیغاتی در خواندن پادکست های مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از شرکت ها و کمپانی ها علاقه دارند محصولات خود را در قالب پادکست تبلیغ کنند. به علاوه کتاب صوتی نیز یکی از راه های کسب درآمد است که با استفاده از موزیک های پس زمینه، جلوه جذابتری خواهد گرفت. برای این نمونه کارها نیز می توانید از موزیک های مناسب با زمینه کار استفاده کنید. تناسب موزیک با کار تبلیغاتی شما در درجه اول اهمیت قرار دارد. ممکن است موزیکی نظر شما را به خود جلب کند اما برای کار شما مناسب نباشد. مثلا برای تبلیغات مناسب کودکان باید حتما از موزیک هایی متناسب با روحیه آنها استفاده کنید.

 

4

دانلود موزیک تیزر تبلیغاتی

معرفی افکت های صوتی معروف اینستاگرام

افکت های صوتی یکی از راه های جذابیت بخشیدن به ایده های تبلیغاتی می باشند. در واقع افکت صدا به صوت های آنالوگ یا دیجیتالی اطلاق می شود که می توانند یک حس طبیعی و متناسب در مخاطب ایجاد کنند. از معروف ترین انواع افکت صدا در اینستاگرام می توان به صدای باران، صدای رعد و برق، صدای شوکر، صدای حیوانات، وزش باد، قدم زدن، بوق ماشین و... اشاره کرد.

افکت های صدا به مخاطب کمک می کنند تا متن کار را به طور کاملی درک کنند. برای مثال وقتی شما در حال شنیدن یک شعر زیبا در مورد باران هستید، صدای افکت باران می تواند احساسات و عواطف موجود در کار را بهتر به شما منتقل کند. شما می توانید با استفاده از انواع افکت های صوتی در پست ها و استوری های اینستاگرام خود، تاثیر محتوای تولید شده خود روی مخاطب را به نحو شگفت انگیزی افزایش دهید.

البته از افکت های صوتی معروف اینستاگرام در زمینه های دیگری نیز استفاده می شود. تولید تیزرهای تبلیغاتی، تولید موشن گرافیک های آموزشی و تبلیغاتی، تولید فیلم، سریال و بازی های کامپیوتری از دیگر موارد استفاده از این افکت های صوتی به شمار می روند. بنابراین شما با دسترسی به یک پکیج کامل از انواع افکت های معروف صدا می توانید تعداد مخاطب خود را به طور چشمگیری افزایش داده و از این راه کسب درآمد کنید.

44

تاثیر افکت صوتی بر جذب مخاطب

مزیت های استفاده از افکت ها و موزیک تیزر تبلیغاتی

همانطور که تا به اینجا بررسی شد موزیک تیزر تبلیغاتی می تواند مزایای متعددی برای شما داشته باشد. موزیک می تواند به نحو شگفت انگیزی احساس مخاطب را برانگیزد و به مخاطب پسند شدن تبلیغات شما کمک کند. در واقع ایجاد یک تیزر تبلیغاتی صوتی یا تصویری بدون موزیک پس زمینه، کاری ناقص تلقی خواهد شد و نمی تواند جذابیت کافی را برای مخاطب داشته باشد.

از طرفی هنگام ضبط صدای صوتی ممکن است صداهای مزاحمی در محیط وجود داشته باشد. صدای ماشین ها، صدای ازدحام و شلوغی، صدای حشرات و پرندگان و... از جمله این صداهای مزاحم به شمار می روند. شما با استفاده از موزیک های مناسب پس زمینه می توانید، مانع شنیده شدن این صداها حین ضبط کار شوید. همچنین استفاده از موزیک های متناسب با فضای کار، تمرکز مخاطب روی تبلیغات شما را بیشتر کرده و موجب جلب رضایت خواهد شد.

موارد استفاده از موزیک تیزر تبلیغاتی

موزیک تیزر تبلیغاتی می تواند در سبک های مختلف تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به بعضی از مهمترین موارد تبلیغاتی که با استفاده از موزیک جذابتر خواهند شد، می پردازیم. پس ما را همراهی کنید.

  • پادکست ها: پادکست ها، یکی از جدیدترین ایده های تبلیغات صوتی می باشند. استفاده از موزیک پس زمینه مناسب می تواند تاثیرگذاری پادکشت شما روی مخاطب را دو چندان کند.
  • موشن گرافیک ها: موشن گرافیک ها، دسته ای از تبلیغات هستند که بیشتر برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران مورد استفاده قرار می گیرند. طراحی گرافیکی این تبلیغات با وجود ترکیب با موزیک تکامل یافته تر خواهد شد و برای مخاطب جذابیت بیشتری پیدا خواهد کرد.
  • انیمیشن های تبلیغاتی: انیمیشن های تبلیغاتی جزء آن دسته از تبلیغاتی هستند که برای بسیاری از افراد، خصوصا کودکان جذابیت زیادی دارند. استفاده از طرح های انیمیشنی مناسب در کنار موزیک پس زمینه و افکت های صوتی جذاب می تواند ارزش تبلیغات شما را چندین برابر افزایش دهد.
  • فیلم ها و بازی های کامپیوتری: یکی دیگر از تبلیغاتی که با وجود موزیک مخاطب پسند تر می شوند، فیلم ها و بازی های کامپیوتری هستند. افکت های صدا نقش موثری در بازی های کامپیوتری ایفا می کنند.
  • تبلیغات در اینستاگرام: با دانلود پکیج های افکت صدای مناسب برای اینستاگرام، می توانید ایده های تبلیغاتی خود را جذاب کنید. البته این افکت ها برای تولید محتواهای طنز، آموزشی و... نیز در اینستاگرام به کار برده می شوند.

شما مخاطب عزیز برای دریافت پکیج هایی کامل از انواع موزیک تیزر تبلیغاتی می توانید به سایت baaak.ir مراجعه کنید.

444

افکت صوتی اینستاگرام