به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟ چطور سایت بسازیم؟ چطور طراح سایت شویم؟ در این راهنما مسیر یادگیری وردپرس رایگان و دوره آموزش وردپرس حرفه ای را برای شما آماده کرده ایم.

وردپرس چیست و چه کاربردی دارد

برای اینکه بتوانید یک سایت راه اندازی کنید سه راه پیش پای شماست. راه اول اینکه از خدمات طراحی سایت شرکت ها یا طراحان سایت آزادکار استفاده کنید. راه دوم این است که برنامه نویسی یاد بگیرید و سایت خود را کدنویسی کنید. راه سوم که بهترین روش است این است که ساخت سایت بدون کدنویسی را آموزش ببینید که با یک دوره آموزش وردپرس خیلی سریع امکان پذیر است.

  1. خدمات طراحی سایت
  2. آموزش برنامه نویسی و طراحی سایت
  3. آموزش طراحی سایت با وردپرس و بدون نیاز به کدنویسی

آموزش وردپرس یا برون سپاری طراحی سایت

اگر بخواهید طراحی سایت خود را برون سپاری کنید هزینه های طراحی سایت شما خیلی زیاد خواهد بود. اگر هم بخواهید برنامه نویسی آموزش ببینید تا کدنویسی سایت خود را انجام دهید حداقل چند سال نیاز به یادگیری دارید. اما طراحی سایت بدون کدنویسی روشی است که فرآیند راه اندازی سایت را به کمتر از 5 دقیقه خلاصه کرده است. همچنین یادگیری این روش بسیار ساده بوده و تنها در چند ساعت و با یک دوره آموزش وردپرس می توانید ساخت سایت به این روش را یاد بگیرید.

وردپرس چیست

وردپرس نرم افزاری است که تمام فرآیندهای راه اندازی و مدیریت سایت بدون کدنویسی را برای شما مهیا می کند. بنابراین از ابتدای راه اندازی سایت تا تمام فعالیت های مدیریت سایت بدون حتی یک خط کدنویسی توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام می شود.

ساخت سایت با وردپرس کمتر از 5 دقیقه زمان می برد. فقط کافی است یک هاست و دامنه داشته باشید و وردپرس را روی آن نصب کنید. به همین سادگی سایت شما آماده می شود. برای نصب نیز می توانید از یک دوره آموزش وردپرس قدم به قدم استفاده کنید و مراحل را دقیقا انجام دهید. برای این کار نیاز به هیچ مهارت و نبوغ خاصی هم ندارید.

وردپرس یک نرم افزار رایگان سیستم مدیریت محتوا است. پس از راه اندازی سایت به کمک وردپرس به کمک همین نرم افزار می توانید سایت خود را مدیریت کنید. ظاهر و نمایش سایت را به دلخواه زیباسازی کنید و امکانات دلخواه را به سایت اضافه کنید. در تمام این مسیر نیز فقط با یک نرم افزار کار می کنید و هیچ دانش برنامه نویسی و کدنویسی یا مهارت عجیب دیگری نیاز ندارید.

کاربرد وردپرس چیست

وردپرس دو فرآیند مهم در ساخت و مدیریت سایت را آسان کرده است. به کمک وردپرس می توانید سایت حرفه ای دلخواه خود را بدون هیچ دانش برنامه نویسی راه اندازی کنید. سپس با سیستم مدیریت محتوای قدرتمند وردپرس سایت را مدیریت کنید.

  1. راه اندازی سایت بدون کدنویسی
  2. مدیریت سایت بدون کدنویسی

پس آموزش وردپرس می تواند یک سرمایه گذاری هوشمندانه برای شروع فعالیت یک کسب و کار آنلاین باشد. با یادگیری وردپرس هزینه های زیاد خدمات طراحی سایت را نخواهید داشت و نیازی به آموزش های پیچیده برنامه نویسی هم نیست.

یادگیری وردپرس چقدر زمان می برد

11

برای اینکه بتوانید یک سایت را راه اندازی کنید فقط چند ساعت آموزش برای یادگیری وردپرس کافی است. یعنی خیلی سریع می توانید با موارد لازم برای ساخت سایت آشنا شوید، آن ها را تهیه کنید و سایت خود را بسازید. اما سایتی که در ابتدا با وردپرس می سازید یک سایت خام، بدون امکانات زیاد و با ظاهری ساده است. پس مدت زمان یادگیری وردپرس به راه اندازی اولیه سایت خلاصه نمی شود.

آموزش مقدماتی وردپرس

پس از اینکه نصب وردپرس و ساخت سایت را یاد گرفتید لازم است مدیریت سایت و کار با وردپرس را آموزش ببینید. آموزش مقدماتی وردپرس و کار با پنل مدیریت سایت نیز بسیار ساده است. پس این سطح آموزش نیز کمتر از چند ساعت از شما زمان می گیرد.

مراحل یادگیری وردپرس

سطح بعدی آموزش ها این است که کار با امکانات اضافی و سفارشی سازی های ظاهر سایت را یاد بگیرید. اگر بخواهید برای خودتان یک سایت طراحی کنید خیلی نیاز نیست حرفه ای شوید. ادامه مراحل یادگیری وردپرس، کار با یک قالب و تعدادی امکانات بیشتر کافی است تا کسب و کار خود را شروع کنید.

مسیر یادگیری وردپرس حرفه ای

مسیر یادگیری وردپرس برای کاربران حرفه ای همیشه باز است. پس اگر بخواهید کار با وردپرس را در سطح پیشرفته بیاموزید و یک طراح سایت حرفه ای شوید وردپرس برای شما امکانات بی نظیری دارد. اما اینکه چقدر طول می کشد تا یک طراح سایت حرفه ای شوید بستگی به خودتان دارد.

برای یادگیری وردپرس از کجا شروع کنیم

شروع کار با وردپرس شاید برای خیلی از کاربران کار سختی باشد. بدون هیچ اطلاع از اینکه قرار است در چه مسیری گام بردارند و اینکه در مسیر یادگیری قرار است با چه چالش هایی روبر شوند. اما می خواهیم کمی هم انگیزه به شما بدهیم.

یادگیری وردپرس خیلی آسان است. آن قدر آسان که شما با یک برنامه آموزش سریع وردپرس همین امروز می توانید سایت خود را راه اندازی کنید. فقط کافی است که یک منبع آموزشی مناسب در اختیار داشته باشید و قدم به قدم مطابق آموزش سایت خود را آماده کنید.

دوره آموزش وردپرس

111

ورود به کسب و کار طراحی سایت نیازمند تلاش، تمرین و کسب تجربه است و هر چقدر در این مسیر بیشتر تلاش کنید زودتر به سطوح حرفه ای تر خواهید رسید. البته استفاده از دوره آموزش وردپرس سطح پیشرفته نیز می تواند مسیر یادگیری وردپرس حرفه ای را برای شما ساده کنند.

دوره آموزش وردپرس رایگان

در دوره های آموزش وردپرس مقدماتی معمولا ساخت سایت و مدیریت مقدماتی آن را یاد می گیرید. در این مورد نیاز به هزینه زیادی برای یادگیری نیست و خیلی سریع با یک دوره قدم به قدم چند ساعته می توانید وارد دنیای طراحی سایت بدون کدنویسی شوید.

برای شروع پیشنهاد می کنیم در گوگل جستجو کنید دوره قدم به قدم دانشگاه وردپرس و از این آموزش وردپرس استفاده کنید. این دوره رایگان نیست ولی برای مدت زمان محدود و در زمان نگارش این مقاله رایگان شده است.

آموزش وردپرس حرفه ای

1111

پس از آموزش های مقدماتی و پایه وردپرس شما می توانید سایت و کسب و کار خود را راه اندازی کنید. اما اگر بخواهید یک طراح سایت حرفه ای شوید و از طراحی سایت برای دیگران کسب درآمد کنید باید حرفه ای شوید.

رسیدن به سطح حرفه ای طراحی سایت نیازمند آموزش، تلاش، تمرین و کسب تجربه است. با مشاهده آموزش ها و استفاده از تجربه یک فرد متخصص، مسیر یادگیری حرفه ای شما کوتاه تر خواهد شد. پس پیشنهاد می شود اگر قصد دارید یک طراح سایت حرفه ای شوید حتما با استفاده از یک دوره وردپرس حرفه ای مسیر پیشرفت خود را هموار کنید.

پکیج آموزش وردپرس دانلودی سایت دانشگاه وردپرس با عنوان پرچمداران صفر وردپرس یکی از دوره های حرفه ای کامل و جامع وردپرس است که مسیر طراحی سایت حرفه ای را از صفر تا صد به شما نشان می دهد. برای دانلود این دوره آموزش وردپرس حرفه ای در گوگل جستجو کنید پرچمداران صفر وردپرس.

https://uniwp.ir