به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش طرفداری، هروویه میلیچ بازیکنی است که بیش از 10 ماه حقوق خود را از استقلال دریافت نکرده ضمن اینکه وعده باشگاه برای تمدید قرارداد با او هم محقق نشده است. دقایقی پیش میلیچ با انتشار یک استوری کنار بهزاد غلامپور، برای او آرزوی موفقیت کرد و به نظر می رسد با انتشار این استوری، جدایی میلیچ از تیم استقلال نزدیک باشد.

 برای همه چیز ممنونم مربی، دلم برایت تنگ می شود

 پست آخر میلیچ قبل از ترک ایران

fms7FCCduvHp

واکنش باشگاه استقلال

هرویه میلیچ مدافع هافبک کروات تیم استقلال رقمی از باشگاه استقلال طلب دارد و در عین حال ارقام غیر متعارف و غیر قابل قبولی را به عنوان خسارت دیرکرد مطالبه کرده است.

در هفته‌های اخیر تلاش زیاد شد تا با مدیر برنامه‌های میلیچ توافق صورت بگیرد ولی تقاضای غیر متعارف برای سود دیرکرد دریافت اصل پول از سوی این بازیکن، مانع از پیشرفت در مذاکرات شد و عملا یک بن‌بست در اینجا شکل گرفت.

نکته قابل توجه بعدی این است که وکیل میلیچ و رادوشوویچ یک نفر هستند و سناریویی که برای دروازه‌بان پرسپولیس و تمدید قرارداد ۳ ساله‌اش در جریان بود، در استقلال هم در حال اجرا بود.

با درخواست میلیچ، باشگاه استقلال دو روز پیش مجوز اقامت و ویزای کار او را تا اواسط شهریور تمدید کرد و اینکه او به یکباره ایران را ترک کرده هم مسبوق به سابقه است و هم در نوع خود جالب توجه است.

باشگاه استقلال در تمدید یا عقد قراردادها تنها منافع بلند مدت باشگاه را در نظر می‌گیرد و زیر بار خواسته‌های غیر قانونی و غیرمتعارف و باج خواهی نخواهد رفت.