به گزارش پایگاه خبری نشان :

یکی از بهترین بازیکنان این فصل پرسپولیس محمد عمری جوان ۲۲ ساله این تیم بود. عمری که بعد از رفتن لوکادیا به ترکیب اصلی تیمش رسید، با نمایش‌های خیره کننده خودش نگاه‌ها را به سمت خودش کشاند و موفق شد به سرعت بین هواداران پرسپولیس محبوب شود.

محمد عمری تا چند بازی گذشته در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار می‌گرفت و یکی از مردان مورد اعتماد یحیی گل محمدی به حساب می‌آمد.با این حال بعد از مصدومیتی که برای این بازیکن سرعتی و تکنیکی به وجود آمد، از ترکیب اصلی پرسپولیس دور شد ولی نمی‌شود از کنار تاثیرگذاری این بازیکن در این فصل به راحتی گذشت. عمری که پدیده این فصل پرسپولیس است، در بازی مقابل سپاهان برای اولین بار در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفت  و در بازی‌هایی که برای پرسپولیس در این فصل انجام داد، موفق شد ۴ بار هم برای تیمش  گلزنی کند.

نکته جالب اینجاست که عمری ۲۳ ساله که اهل ارومیه و محصول آکادمی پرسپولیس است، تا همین چند وقت قبل در ورزشگاه کاظمی می‌خوابید. با این حال طی ماه‌های گذشته و بعد از تمدید قرارداد خود با پرسپولیس، صاحب خانه شد و حالا در خانه خودش زندگی می‌کند. همچنین قرارداد این فصل عمری با پرسپولیس فقط ۵۰۰ میلیون است. این مبلغ هم پس از تمدید قرارداد امسال او نسبت به قرارداد قبلی افزایش پیدا کرد که زیر ۱۰۰ میلیون بود.

 عمری چندی قبل قراردادش را با پرسپولیس به مدت ۵ فصل تمدید کرد و مبلغ قراردادش هم نسبت به این فصل افزایش قابل توجهی پیدا خواهد کرد. محمد عمری که جزو معدود بازیکنان جوانی بود که در سال‌های اخیر به ترکیب اصلی پرسپولیس راه پیدا کرد و توانست درخشش داشته باشد. شنیدیم عمری از ۳ تیم اروپایی پیشنهاد دریافت کرده و این تیم‌ها می‌خواهند پدیده این فصل پرسپولیس را به خدمت بگیرند. هنوز عمری و باشگاه پرسپولیس واکنشی به این پیشنهادات نداشتند واین بازیکن  همه چیز را به بعد از پایان فصل و مشخص شدن تکلیف قهرمانی پرسپولیس در لیگ و جام حذفی موکول کرده است.

عمری با پرسپولیس قرارداد دارد و قطعا باشگاه پرسپولیس به همین راحتی اجازه جدایی ستاره آینده دار این باشگاه را نخواهد داد. شنیدیم عمری برای جدایی از پرسپولیس باید چیزی حدود ۴۰۰ هزار دلار پرداخت کند و سپس می‌تواند به لژیونر شود. مبلغی که با قیمت دلار این روزها کمی بیشتر از ۲۰ میلیارد تومان خواهد شد و عمری در صورتی که بخواهد از پرسپولیس جدا شود و به فوتبال اروپا برود، باید این پول را به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.